Fotograf Praha

Profesionální fotograf Praha se především snaží o zachycení lidské přirozenosti a respektuje jedinečnost každé lidské bytosti. Fotografka Jana Stachová má v nabídce služby jako je focení portrétůtěhotenské fotografiefocení miminekfocení dětífotokalendář. K lidem přistupuje s přesvědčením a vírou, že hodnoty jako pracovní úspěch, společenské postavení nebo naopak zdánlivý neúspěch nejsou zdaleka tím, co o lidské existenci vypovídá ty podstatné věci. 

Fotograf Praha – praxe

Jana Stachová má velkou praxi v oblasti portrétní fotografie. Její první destinací byl Amsterdam, kde začínala jako asistentka u profesionálního fotografa Chrise de Jongha, dokumentárního fotografa holandských novin Der Handelsblatt, který rovněž provozoval portrétní fotoatelier. Zde pracovala dva roky a poté se vrátila do Prahy s tím, že bude profesionálním portrétním fotografem.

Další dva roky byla asistentkou profesionálního fotografa Tona Stana, kde se hlavně zlepšila v práci se světlem i s modelem samotným a pochopila tak, jak je podstatné být neustále otevřený podnětům, které k nám přicházejí, a nedržet se za každou cenu předem vytvořených představ, nechat věci plynout… 

Po této velice zajímavé zkušenosti u Tona Stana se rozhodla přihlásit se na FAMU, kde studovala fotografii v letech 1996 –1997.

Fotograf Praha od roku 1997

Profesních zkušeností v tuto chvíli již měla dostatek, tak se po dvou letech rozhodla ze školy odejít a stát se profesionálním fotografem.

Takže tedy již od roku 1997 pracuje jako profesionální fotograf Praha v oblasti dokumentární a portrétní fotografie.

Spolupracovala s časopisy jako je Cosmopolitan, Xantypa, Betty, Amaro Gendalos, a také s divadly - divadlem Komedie, Divadlem v Celené a studiem Rubín.

Coby asistentka spolupracovala s profesionálními fotografy Emilem Bratršovským – oblast reklamní a portrétní fotografie, Filipem Šlapalem – oblast architektury, a německou fotografkou Ruth Waltz – oblast divadelní fotografie.

Každá z těchto spoluprací pro ní byla dle jejich slov velmi inspirující a velmi podnětná. Dodnes se zkušenosti získané z těchto spoluprácí určitým způsobem promátají do její práce.

Roku 2002 učinila rozhodnutí, že se bude jako profesionální fotograf Praha naplno věnovat portrétní fotografii a založí si vlastní kvalitní fotografický atelier se zaměřením na portrétní fotografii.

Zde na webu Marmoleum je podlahová krytina marmoleum prezentována opravdu detailně a to včetně často žádané verze Marmoleum click. Na stránce Marmoleum vzorník, ceník, fotogalerie najdete souhrné informace.