Masáže Praha

Masáže Praha - příjemné prostředí, odbornost, zkušenosti

Salón Masáže Praha Vám vřele doporučujeme hned z několika důvodů. Kombinace příjemného prostředí, profesionálního přístupu a rozumných cen zajistí opravdu příjemný zážitek pomoc v případě zdravotních potíží. Ve studiu Santé ve Vinohradské ulici se Vám dostane odborných služeb v oblasti masáží, aromaterapie a rehabilitace.

Masáže  Praha - široká nabídka nejen masáží

Jaké služby salón Masáže Praha poskytuje?

 

Masáže Praha - fyzioterapeuti s dlouholetou praxí

Největší výhodou salónu Masáže Praha je právě tým zkušených fyzioterapeutek. Díky hlubokým odborným znalostem a stálému sebezdokonalování Vám mohou poskytnout ty nejlepší služby v oblasti masáží, aromaterapie a rehabilitace, a to podle nejnovějších medicínských poznatků. Společně s pěkným zázemím vytvářejí fyzioterapetky příjemné prostředí, ve kterém se můžete v klidu uvolnit a relaxovat. To vše s profesionálním přístupem.

Masáže Praha - výhodné dárkové poukazy

Masáže Praha Vám přináší jedinečnou možnost zakoupit dárkouvý poukaz. To s sebou nese ty výhody:

  • kombinování různých procedur
  • cena se úměrně snižuje s počtem procedur obsažených v poukazu
  • dlouhodobá platnost dárkového poukazu nastavená na 6 měsíců
  • téměř okamžité dodání poukazu v elektronické podobě  do Vaší emailové schránky

 

Salón Masáže Praha nabízí poukaz na masáž ve více typech:

  • klasická masáž zad a šíje + reflexní terapie
  • speciální kombinace antimigrenozní masáže a lymfodrenáže
  • sada lymfatických masáží
  • aromamasáž s parafinovým zábalem
  • regeneračně-relaxační terapie

 

Dárkový poukaz od salónu Masáže Praha na masáž je opravdu praktický dárek. Výbornou vlastností je jeho univerzálnost, protože pokud nevíte, jaké procedůry obdarovanému vybrat, tak můžete nechat dárkový poukaz vystavit na určitou finanční částku a on už si sám vybere službu. Darovat poukaz na masáž je možné opravdu komukoli, velké oblibě se těší např. u těhotných matek v podobě masáže pro těhotné.

Masáže Praha - ceník masáží

Rozumné ceny v salónu Masáže Praha jsou jejich další předností. Poměr cena/výkon je zde vzhledem ke zkušenostem a odbornosti fyzioterapeutek opravdu výhodný. Celý ceník masáží naleznete zde - ceník masáží.

Zde na webu Marmoleum je podlahová krytina marmoleum prezentována opravdu detailně a to včetně často žádané verze Marmoleum click. Na stránce Marmoleum vzorník, ceník, fotogalerie najdete souhrné informace.