Bezpečnostní vchodové dveře

Chcete lépe zabezpečit Vaše obydlí nebo jen uvažujete nad výměnou současných vchodových dveří? Kontaktujte profesionály z firmy Dveře OK a oni vám bezplatně poskytnou konzultaci a pomohou vám se rozhodnout pro správný typ dveří. Je jedno zda chcete bezpečnostní vchodové dveře, protipožární dveře nebo prosté jednobodové vchodové dveře. Ve firmě vám dodají dveře přesně vám na míru. Nabízí bezpečnostní vchodové dveře v několika protipožárních třídách. Venkovní vchodové dveře od společnosti Dveře OK budou opatřeny komponenty, které budete sami chtít.

Dveře OK - bezpečnostní dveře vchodové a interiérové s.r.o.
Tel: 601 123 233
E-mail: info@dvere-ok.cz

Proč bezpečnostní vchodové dveře od Dveře OK?

  • bezplatná úvodní konzultace
  • nevyžadují úhradu zálohy na základní typy dveří
  • dopravení dveří na místo do tří týdnů a jejich namontování do tří hodin (u vybraných typů)
  • instalace nových dveří většinou probíhá bez bourání původních zárubní
  • většina komponent (mimo zámkových vložek) vyrobena v ČR

Využití bezpečnostních vchodových dveří

Bezpečnostní vstupní dveře do bytu mohou být vchodové dveře s parametry protipožárními a i bezpečnostními, které vám zajistí byt proti vloupání. Bezpečnostní vchodové dveře, které firma dodává také mohou mít oboje dvoje zabezpečení současně. Z toho důvodu jsou doporučovány  jako bezpečnostní dveře do bytu, rodinného domu nebo jako bezpečnostní dveře do paneláku.

Bezpečnostní vchodové dveře - jaké dveře vybrat?

Bezpečnostní vchodové dveře proti vloupání

Bezpečnostní vchodové dveře proti vloupání vám firma dodá ve RC2 a RC3. Tyto bezpečnostní dveře několika násobně ztíží případnému zloději vniknutí do vašeho domu či bytu. Dveře se vabaví bezpečnostním zámkem, aby byl případný vetřelec odrazen ihned, jak se pokusí o vloupání. Zloději většinou jdou nejsnadnější cestou, tak pokud uvídí, že máte bezpečnostní vchodové dveře, tak se o vloupání ani nepokusí. Zloději tyto dveře a zámky poznají. Nejvíce žádané dveře, co do rozměru se týká, jsou vchodové dveře 90 a vchodové dveře 80, ale jak jsme psali v úvodu, tak firma Dveře OK vám nechá vyrobit dveře na míru.  Je jedno zda chcete vchodové bezpečnostní dveře do bytu v paneláku nebo do rodinného domu.

Bezpečnostní vchodové dveře protipožární

Bezpečnostní vchodové protipožární dveře v sobě práve zahrnují dvojí ochranu. K výše uvedené ochraně proti vloupání navíc v sobě mají i protipožární prvky. Protipožární dveře jsou vybavené požárním a kouřotěsným uzávěrem, těsnou ocelovou zárubní a splňují protipožární požadavky na klasifikaci EI,EW 30 DP3. Doba odolnosti takových to bezpečnostních protipožární dveří je 30 minut. Kvalita dveří je garantována certifikátem kvality dle normy ISO 9001 a certifikáty akreditovaných zkušeben.