Naši partneři

Zámečnictví Praha

Zámečnictví Praha Zámečnictví Praha - Zámečníci 5P působí přímo v hlavním městě Praha. Zámečnictví je otevřené od 6:00 do 20:00 každý den v týdnu. Zámečnická pohotovost se vám bude s velkou pravděpodobností jistě jednou hodit, a proto doporučujeme si číslo 601 502 205 uložit do mobilního telefonu a v případě nouze volat. Zámečníci z této firmy mají velké zkušenosti a dokáži si poradit se vším od otevírání aut, přes zabouchnuté dveře až po ostatní zámečnické práce. Spokojenost klientů je pro Zámečnictví Praha to hlavní.

Čelní sklo

Čelní sklo Již přes 20 let se firma Autosklo JR zabývá opravou a výměnou čelních skel. V této společnosti pracují zkušení technici, kteří mají s komunikací s klientem, konzultacemi a výměnou skel dlouholeté zkušenosti. Ke každému klientovi přistupují individuálně a vždy se snaží vyjít vstříc jeho potřebám, přáním a rozpočtu.

Vjezdové brány

Vjezdové brány Společnost Urban BVP vám může nabídnout vjezdové brány, garážová vrata, ploty, branky, pohony pro brány, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory, parkovací systémy a parkovací sloupky. Všechny tyto produkty vám mohou dodat včetně odborné a profesionální instalace. Společnost dodává a montuje všechny tyto produkty (vjezdové brány, ploty, garážová vrata...) jak pro velké či průmyslové firmy, tak i pro jednotlivé domácnosti a rodinné domy.

Autosklo Praha

Autosklo PrahaFirma Autoskla Praha JR má za cíl maximální spokojenost zákazníků. Bez poplatků navíc nabízejíí NONSTOP službu pro okamžitou pomoc. Jako další přidanou hodnotu mohou nabídnout mobilní jednotku, která je připravena zasáhnout kdekoli na území ČR. Běžně vám poskytnou 3letou záruční dobu.

Ruční mytí aut

Ruční mytí aut Na této stránce vám představíme další společnost, kterou máme v sekci Naši partneři. Tentokrát se jedná o automyčku Dejvice, která se specializuje na ruční mytí aut v Praze 6. Jejich provozovna se nachází v podzemních garážích hotelu International. Najdete zde kvalitní služby v oblasti ručního mytí auta za rozumnou cenu.


Zámečnická pohotovost nonstop

Zámečnická pohotovost nonstopZámečnická pohotovost nonstop, která působí v Praze a zejména na jihozápad od ní, vám je k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Po kontaktování zámečnictví na telefonním čísle 777 323 707 k vám ihned vyrazí zkušený zámečník. S ohledem na dopravní situaci k vám dorazí autem či na motorce. Díky možnosti dojezdu na motorce u vás tato zámečnická pohotovost bude dřív nežli konkurence a to bez ohledu na dopravní kalamity, zácpy či jiné kolize, které můžou na silnicích nastat. Zámečnictví nonstop vám nabízí kompletní zámečnické služby od otevírání aut, otevírání dveří až po otevírání zámků nebo trezorů.

Deratizace Praha

Deratizace PrahaFirma KF TRANS s.r.o. se specializuje na deratizace Praha již řadu let. Deratizace je vlastně hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.), dezinsekce či likvidace hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů). Mimo této deratizace se realizují také v odvětví dezinfekce různých plísní a dezinsekce a desinfekce jímek a žump.

Deratizace Ko

DeratizaceSpolečnost KF TRANS s.r.o., založená v roce 2005, se věnuje poskytování služeb v oblasti domácí péče s důrazem na deratizaci. Specializuje se na širokou škálu deratizačních služeb, jako jsou deratizace myší, deratizace potkanů, deratizace krys, deratizace hlodavců, deratizace hmyzu (např. deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace mravenců, deratizace vos, deratizace sršňů, deratizace molů nebo deratizace much).

Deratizace štěnic

deratizace štěnicDeratizace štěnice se odborně nazývá dezinsekce štěnic a jde o úkon, který si klade za cíl vymícení těchto nebezpečných parazitů. Jde o kompletní proce, na který je třeba odborníků. Deratizace štěnic se nedoporučuje provádět na vlastní pěst. Nejen, že to je neefektivní, ale je to i nebezpečné a riskujete, že si štěnice vytvoří rezistenci na jedy a následné hubení štěnic z řad odborníků bude složitější. Pouze profesionální deratizační firma má přístup k speciálním přípravkům, které na deratizace štěnic opravdu zabírají. Deratizace štěnic je proces, který trvá zhruba 3 týdny, protože dochází k jednotlivým zásahům v zhruba týdenních intervalech.

 

Bezpečnostní dveře do paneláku

Bezpečnostní dveře do panelákuBezpečnostní vstupní dveře do bytu představují klíčový prvek v zabezpečení vašeho domova, poskytující vaší rodině a majetku pocit bezpečí a klidu. Tyto dveře jsou vybaveny speciálními bezpečnostními prvky, jako jsou robustní zámky, pevné rámy a odolné materiály, které výrazně snižují riziko vloupání. Podívejte se na výhody, které firma Dveře OK může nabídnout, pokud uvažujete o pořízení bezpečnostních dveří do vašeho bytu.

 

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost PrahaZámečnická pohotovost poskytuje pohotovostní i nepohotovostní zámečnické práce, pracuje s nejmodernějšími bezpečnostními zámky, vložkami, systémy i kováním, její zámečníci odvádějí vždy poctivou řemeslnou práci. Rychlé, kvalitní, profesionální a efektivní zámečnické práce poskytuje zámečnická pohotovost Praha, již více než 16 let. Technici zámečnické pohotovosti Praha se vždy snaží zákazníkovi vyjít vstříc a díky dlouholetým zkušenostem dokážou snadno vyřešit každý problém se zámkem.

Schodolezy ČR

Schodolezy ČRSchodolez pro invalidy je zdravotnické zařízení, které má za úkol umožnit pohyb postiženým osobám po schodech. Toto zařízení je poháněno elektromotorem. Na elektrický schodolez lze připevnit invalidní vozík, nebo si můžete pořídit schodolez s vlastní sedačkou. Přístroj vás díky elektromotoru zbaví fyzické námahy, kterou by jinak musela doprovodná osoba vynaložit. Takto stačí, aby osoba, která bude schodolez ovládat, pouze kontrolovala stabilitu a pomocí tlačítka start / stop uváděla schodolez do pohybu


Sklenářství Praha

Sklenářství PrahaSklenářství Klapka je firma s dlouholetou působností na trhu v oboru sklenářských prací. Firma sídlí v Praze, ale to neznamená, že by nemohla realizovat zakázky po celé republice. Zaměstnanci i vedení společnosti jsou kvalifikovanými profesionáli s mnohaletou praxí a svojí práci provádí vždy kvalitně a zodpovědně. Vždy reagují na novinky na trhu a neustále rozšiřují a inovují svou nabídku služeb. Provádí jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si můžete vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

Sklenářství Praha - Tomáš Klapka

Sklenářství PrahaTomáš Klapka jako sklenářství Praha funguje na trhu v oboru sklenářských prací již řadu let. Je schopný realizovat zakázky po celé republice, i přestože sídlí v Praze. Pracovníci, kteří s ním dělají jsou kvalifikovanými sklenáři s mnohaletou praxí a svojí práci odvádí vždy kvalitně a zodpovědně. Reagují na každou novinku na trhu a opakovaně rozšiřují a inovují svou nabídku služeb. V portfoliu služeb vám může nabídnout jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si lze vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

Koupelny Praha

Luxusní koupelnyV květnu roku 2017 se na pražském Žižkově otevřela pro náročnou veřejnost nová exkluzivní vzorkovna, kde najdete vše pro vaše luxusní koupelny. Prodejna je specializovaná na nejnovější trendy od společnosti Dornbracht Group. V této vzorkovně, která má rozlohu 150 m2 jsou prezentovány luxusní koupelny - luxusní vany, luxusní baterie, luxusní obklady a luxusní sprchové kouty. Vše je od renomovaných firem Dornbracht a Alape.

Fólie na okna

Fólie na oknaPetr Benda vám nabízí okenní fólie (dodávky, montáže a záruční i pozáruční servis). Dodá vám základní druhy jako bezpečnostní fólie, protisluneční fólie, termoizolační fólie či dekorační / interiérové fólie, a to v nejrůznějších variantách. Samozřejmě vám v jeho prodejně vždy rád pomůže s výběrem té nejvhodnější fólie na okna.

Schodolezy ALLMEDICA

schodolez pro invalidySchodolez pro invalidy pomáhá osobě, která doprovází vozíčkáře, pohybovat se s postiženým na schodech. Na schodolez lze upevnit celý invalidní vozík nebo je vybaven vlastní sedačkou. Poté doprovodné osobě stačí jenom zapnout elektrický motor, kterým je každý schodolez vybaven a toto zdravotnické zařízení již odvede svou práci samo. Díky schodolezu se tedy lze s postiženým pohybovat po schodech bez fyzické námahy. Pokud byste vyžadovali možnost pohybu po schodech i bez doprovodné osoby, tak se podívejte na samoobslužný schodolez Explorer. Obsluha schodolezu je velmi snadná a zvládne ji každý.

Psychoterapie Praha

Psychoterapie PrahaMnoho lidí si s pocity jako je úzkost, ochromující strach či panika nedokáží poradit sami. Jestliže tedy máte jakýkoliv psychický problém, tak psychoterapie Praha by vám měla pomoci. Kvalifikovaná doktorka Miriam Kotrusová vám pomůže se vyznat a posléze i vypořádat s vašimi pocity, tak jak vy sami budete chtít.

Garážová vrata

Garážová vrataFirma Urban BVP vám vám nabízí garážová vrata, vjezdové brány, branky, pohony pro brány, ploty, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory nebo parkovací systémy. Všechny své produkty, garážová vrata nevyjímaje, dodávají včetně následné montáže. Přijedou se podívat, proberou s vámi vaší představu a na základě prostorových dispozic a jejich zkušeností vytvoříte spolu ideální řešení, které vám bude vyhovovat jak z hlediska, funkčnosti a designu, tak i z toho finančního. Lze tuto firmu využít jak pro domácnost, tak i pro rozsáhle firemní zakázky. Všechny produkty jim dodávají léty ověření dodavatelé, s kterými spolupracují několik let.

Restaurace Praha

Restaurace PrahaPokud zrovna vyhledáváte na internetu restaurace Praha 6, tak bychom vám rádi doporučili Hostinec Na Slamníku. Tato česká hospoda vám nabídne opravdu dobré pivo, zahrádku, grilování, živou hudbu, vynikající prostor na svatby či narozeninové oslavy a ochotný a příjemný personál. Co víc by člověk mohl od hospody chtít.

Bezpečnostní vchodové dveře

Bezpečnostní vchodové dveřeChcete lépe zabezpečit Vaše obydlí nebo jen uvažujete nad výměnou současných vchodových dveří? Kontaktujte profesionály z firmy Dveře OK a oni vám bezplatně poskytnou konzultaci a pomohou vám se rozhodnout pro správný typ dveří. Je jedno zda chcete bezpečnostní vchodové dveře, protipožární dveře nebo prosté jednobodové vchodové dveře. Ve firmě vám dodají dveře přesně vám na míru. Nabízí bezpečnostní vchodové dveře v několika protipožárních třídách. Venkovní vchodové dveře od společnosti Dveře OK budou opatřeny komponenty, které budete sami chtít.

Fólie na okna

fólie na okna Objevte široký výběr okenních fólií od společnosti Infrasol. Tento článek vám přináší podrobný pohled na Fólie na sklo aut a budov od značky Infrasol a jejich mnohostranné výhody. Navíc vám firma může doporučit certifikovaného specialistu, který zajistí profesionální instalaci fólií na vaše okna.