Naši partneři

Zámečnictví Praha

Zámečnictví Praha Zámečnictví Praha - Zámečníci 5P působí přímo v hlavním městě Praha. Zámečnictví je otevřené od 6:00 do 20:00 každý den v týdnu. Zámečnická pohotovost se vám bude s velkou pravděpodobností jistě jednou hodit, a proto doporučujeme si číslo 601 502 205 uložit do mobilního telefonu a v případě nouze volat. Zámečníci z této firmy mají velké zkušenosti a dokáži si poradit se vším od otevírání aut, přes zabouchnuté dveře až po ostatní zámečnické práce. Spokojenost klientů je pro Zámečnictví Praha to hlavní.

Vjezdové brány

Vjezdové brány Společnost Urban BVP vám může nabídnout vjezdové brány, garážová vrata, ploty, branky, pohony pro brány, roletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory, parkovací systémy a parkovací sloupky. Všechny tyto produkty vám mohou dodat včetně odborné a profesionální instalace. Společnost dodává a montuje všechny tyto produkty (vjezdové brány, ploty, garážová vrata...) jak pro velké či průmyslové firmy, tak i pro jednotlivé domácnosti a rodinné domy.

Autosklo Praha

Autosklo PrahaFirma Autoskla Praha JR má za cíl maximální spokojenost zákazníků. Bez poplatků navíc nabízejíí NONSTOP službu pro okamžitou pomoc. Jako další přidanou hodnotu mohou nabídnout mobilní jednotku, která je připravena zasáhnout kdekoli na území ČR. Běžně vám poskytnou 3letou záruční dobu.

Ruční mytí aut

Ruční mytí aut Na této stránce vám představíme další společnost, kterou máme v sekci Naši partneři. Tentokrát se jedná o automyčku Dejvice, která se specializuje na ruční mytí aut v Praze 6. Jejich provozovna se nachází v podzemních garážích hotelu International. Najdete zde kvalitní služby v oblasti ručního mytí auta za rozumnou cenu.


Zámečnická pohotovost nonstop

Zámečnická pohotovost nonstopZámečnická pohotovost nonstop, která působí v Praze a zejména na jihozápad od ní, vám je k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Po kontaktování zámečnictví na telefonním čísle 777 323 707 k vám ihned vyrazí zkušený zámečník. S ohledem na dopravní situaci k vám dorazí autem či na motorce. Díky možnosti dojezdu na motorce u vás tato zámečnická pohotovost bude dřív nežli konkurence a to bez ohledu na dopravní kalamity, zácpy či jiné kolize, které můžou na silnicích nastat. Zámečnictví nonstop vám nabízí kompletní zámečnické služby od otevírání aut, otevírání dveří až po otevírání zámků nebo trezorů.

Deratizace Praha

Deratizace PrahaFirma KF TRANS s.r.o. se specializuje na deratizace Praha již řadu let. Deratizace je vlastně hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.), dezinsekce či likvidace hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů). Mimo této deratizace se realizují také v odvětví dezinfekce různých plísní a dezinsekce a desinfekce jímek a žump.

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost PrahaZámečnická pohotovost poskytuje pohotovostní i nepohotovostní zámečnické práce, pracuje s nejmodernějšími bezpečnostními zámky, vložkami, systémy i kováním, její zámečníci odvádějí vždy poctivou řemeslnou práci. Rychlé, kvalitní, profesionální a efektivní zámečnické práce poskytuje zámečnická pohotovost Praha, již více než 16 let. Technici zámečnické pohotovosti Praha se vždy snaží zákazníkovi vyjít vstříc a díky dlouholetým zkušenostem dokážou snadno vyřešit každý problém se zámkem.


Sklenářství Praha

Sklenářství PrahaSklenářství Klapka je firma s dlouholetou působností na trhu v oboru sklenářských prací. Firma sídlí v Praze, ale to neznamená, že by nemohla realizovat zakázky po celé republice. Zaměstnanci i vedení společnosti jsou kvalifikovanými profesionáli s mnohaletou praxí a svojí práci provádí vždy kvalitně a zodpovědně. Vždy reagují na novinky na trhu a neustále rozšiřují a inovují svou nabídku služeb. Provádí jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si můžete vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

Sklenářství Praha - Tomáš Klapka

Sklenářství PrahaTomáš Klapka jako sklenářství Praha funguje na trhu v oboru sklenářských prací již řadu let. Je schopný realizovat zakázky po celé republice, i přestože sídlí v Praze. Pracovníci, kteří s ním dělají jsou kvalifikovanými sklenáři s mnohaletou praxí a svojí práci odvádí vždy kvalitně a zodpovědně. Reagují na každou novinku na trhu a opakovaně rozšiřují a inovují svou nabídku služeb. V portfoliu služeb vám může nabídnout jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si lze vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

Koupelny Praha

Luxusní koupelnyV květnu roku 2017 se na pražském Žižkově otevřela pro náročnou veřejnost nová exkluzivní vzorkovna, kde najdete vše pro vaše luxusní koupelny. Prodejna je specializovaná na nejnovější trendy od společnosti Dornbracht Group. V této vzorkovně, která má rozlohu 150 m2 jsou prezentovány luxusní koupelny - luxusní vany, luxusní baterie, luxusní obklady a luxusní sprchové kouty. Vše je od renomovaných firem Dornbracht a Alape.

Fólie na okna

Fólie na oknaPetr Benda vám nabízí okenní fólie (dodávky, montáže a záruční i pozáruční servis). Dodá vám základní druhy jako bezpečnostní fólie, protisluneční fólie, termoizolační fólie či dekorační / interiérové fólie, a to v nejrůznějších variantách. Samozřejmě vám v jeho prodejně vždy rád pomůže s výběrem té nejvhodnější fólie na okna.

Masáže Praha

Masáže Praha Salón Masáže Praha Vám vřele doporučujeme hned z několika důvodů. Kombinace příjemného prostředí, profesionálního přístupu a rozumných cen zajistí opravdu příjemný zážitek pomoc v případě zdravotních potíží. Ve studiu Santé ve Vinohradské ulici se Vám dostane odborných služeb v oblasti masáží, aromaterapie a rehabilitace.

Schodolezy ALLMEDICA

schodolez pro invalidySchodolez pro invalidy pomáhá osobě, která doprovází vozíčkáře, pohybovat se s postiženým na schodech. Na schodolez lze upevnit celý invalidní vozík nebo je vybaven vlastní sedačkou. Poté doprovodné osobě stačí jenom zapnout elektrický motor, kterým je každý schodolez vybaven a toto zdravotnické zařízení již odvede svou práci samo. Díky schodolezu se tedy lze s postiženým pohybovat po schodech bez fyzické námahy. Pokud byste vyžadovali možnost pohybu po schodech i bez doprovodné osoby, tak se podívejte na samoobslužný schodolez Explorer. Obsluha schodolezu je velmi snadná a zvládne ji každý.

Psychoterapie Praha

Psychoterapie PrahaMnoho lidí si s pocity jako je úzkost, ochromující strach či panika nedokáží poradit sami. Jestliže tedy máte jakýkoliv psychický problém, tak psychoterapie Praha by vám měla pomoci. Kvalifikovaná doktorka Miriam Kotrusová vám pomůže se vyznat a posléze i vypořádat s vašimi pocity, tak jak vy sami budete chtít.