Čelní sklo

Již přes 20 let se firma Autosklo JR zabývá opravou a výměnou čelních skel. V této společnosti pracují zkušení technici, kteří mají s komunikací s klientem, konzultacemi a výměnou skel dlouholeté zkušenosti. Ke každému klientovi přistupují individuálně a vždy se snaží vyjít vstříc jeho potřebám, přáním a rozpočtu.  

Autoskla JR kontakt
603 104 402


Sarajevská 21
Praha 2 120 00

Vyhodnotí, jestli je čelní sklo potřeba opravit tím, že mu zalepí prasklinu, nebo bude nutné sklo vyměnit celé. Čelní sklo vhodné pro váš vůz budou mít v této firmě pravděpodobně skladem, proto na opravu nemusíte čekat dlouho.  

Čelní sklo - proč oslovit Autoskla JR? 

Oprava čelního skla může proběhnout na místě, které se vám bude hodit nejvíce. Tato firma působí celostátně, protože má mobilní tým a může za vámi přijet a vyměnit sklo kupříkladu i na parkovišti.  

Výměna čelního skla je s Autoskla JR opravdu rychlá. Na skladě mají více než 9000 typů čelních skel, přičemž odborný posudek o vhodnosti výměny či opravy skla je proveden zdarma.  

Čelní sklo - ceník 

Firma Autoskla má kompletní ceník uvedený na svých stránkách. Najdete tam cenu za každé čelní sklo včetně rozdělení podle jednotlivých značek vozidel. Podívejte se tedy přímo na stránku čelní sklo ceník, kde jsou uvedeny ceny s DPH, tudíž budete mít ihned představu o rozpočtu.  

Firma Autoskla JR dále doporučuje opravdu věnovat pozornost stavu vašeho čelního skla a jeho kvalitě. Prasklé čelní sklo může být větší problém, než se zdá. A to i v případě, že je pouze poškrábané. Protože i ze škrábance se může stát větší prasklina a ze zákona je dáno, že s rozbitým čelním sklem nesmíte do běžného provozu. Hrozí vám pokuta.  

Čelní sklo - oprava lepením 

Pokud uvidíte na svém čelním skle prasklinu, tak se nemusíte hned bát výměny skla. Tuto prasklinu lze opravit metodou scelením. Tato procedura stojí méně, než nové autosklo a jeho výměna. Cenové rozpětí se pohybuje mezi 800-1800 Kč podle rozsahu poškození.  

Bohužel metoda lepením není vždy možná. Pokud je poškození rozsáhlé, nebo je prasklina na straně řidiče a brání ve výhledu na vozovku, tak je zákonem zakázáno scelovat autosklo a je nutné provést výměnu čelního skla.  

Čelní sklo - opravy všech typů vozidel 

Výměna čelního skla je s firmou Autoskla JR opravdu efektivní a rychlá. Tito odborníci mají naskladněno tisíce autoskel. Zvláště se nemusí vůbec obávat majitelé klasických a populárních vozů.  Čelní sklo Škoda, čelní sklo Fabia, čelní sklo Octavia nebo čelní sklo Ford Mondeo je na skladě vždy. Tato skla jsou na skladě a připravena k okamžité výměně. Firma samozřejmě dokáže vyjít vstříc i řidičům dalších značek.  

Čelní sklo - NONSTOP servis 

Neváhejte tuto firmu oslovit kdykoliv budete mít problém. Fungují NONSTOP a sklo budete mít opraveno co nejdřív. Využijte nonstop linku Autoskla JR na čísle +420 603 111 072. 

Čelní sklo - mobilní tým 

Určitě jako klienti oceníte i mobilní tým, který firma nabízí. A to v případě, že nemůžete dorazit do naší provozovny. Můžou tak přijet a provést opravdu přímo u vás, nebo na místě, kde se vám to bude hodit. Zároveň zajistí likvidaci pojistných událostí.