Deratizace KO

Společnost KF TRANS s.r.o., založená v roce 2005, se věnuje poskytování služeb v oblasti domácí péče s důrazem na deratizaci. Specializuje se na širokou škálu deratizačních služeb, jako jsou deratizace myší, deratizace potkanů, deratizace krys, deratizace hlodavců, deratizace hmyzu (např. deratizace blech, deratizace štěnic, deratizace švábů, deratizace mravenců, hubení vos, deratizace sršňů, deratizace molů nebo deratizace much).

Pro více informací nebo pro objednání deratizace volejte na číslo 606 268 268.

Hrabákova 2001/21
148 00 Praha 11 ‎


Firma KF TRANS s.r.o. zajišťuje profesionální a diskrétní služby deratizace bytu a domu. Jejich deratizační pohotovost je k dispozici v případě potřeby, a to s maximální ohleduplností k klientům. Firma disponuje moderním vybavením a postupy, které zajistí efektivní provedení deratizace. Cena deratizace je přijatelná, a firma poskytuje 100% záruku na úspěšnost svých zákroků. KF Trans se specializuje na Deratizaci v Praze (okresy 1 - 10) a Praze-východ, a také na povinné prohlídky a revize HACCP pro klienty z oblasti potravinářství.

Proč zvolit deratizaci od společnosti KF TRANS s.r.o.?

  • Rychlý příjezd do 2 hodin od zavolání
  • Profesionální přístup odborníků s 16 lety praxe v oboru deratizace
  • 100% záruka na úspěšnost deratizace
  • Diskrétnost při provádění deratizace
  • Moderní vybavení a postupy
  • Reference na provedené deratizace k dispozici

Deratizace od společnosti KF TRANS s.r.o. je rychlá a bezpečná. Odborníci firmy jsou pravidelně školeni a sledují nové postupy v oboru, disponují mnohaletou praxí a umí vybrat optimální postup pro každý konkrétní případ. Prováděním deratizace chráníte svůj majetek a zdraví.

Deratizace - preventivní opatření

Prevence je klíčová! Prevence by měla být prováděna 2x ročně, aby se zabránilo přemnožení hlodavců. Prevence je vždy snazší než následné řešení akutních situací. Akutní deratizace se provádí 3x za sebou v určitém časovém intervalu. Dodržováním tohoto postupu lze předejít opakování nežádoucích situací. V případě potřeby konzultujte s odborníky, aby byla zajištěna bezpečnost a účinnost deratizačního zákroku.