Folie na okna Infrasol

Existují dvě hlavní kategorie okenních fólií dodávaných do České republiky: Fólie na skla aut a fólie používané na oknech budov.nfrasol.cz

Fólie Infrasol
E-mail:
info@infrasol.cz

Fólie na skla aut

Tato kategorie poskytuje bohatý výběr různých typů fólií s odlišnými vlastnostmi. Na této stránce můžete objevit hlavní účel a výhody těchto fólií, ať už se jedná o běžně známé benefity nebo nejnovější inovace v jejich využití. Dále naleznete odkaz na prodej těchto fólií, neboť je stále rostoucí poptávka po těchto produktech díky jejich efektivnímu a cenově dostupnému řešení mnoha každodenních problémů.

Fólie na skla budov

Tato sekce zahrnuje čtyři hlavní typy fólií s různými využitími. Některé jsou vhodné jako interiérové fólie, které lze bezpečně instalovat i na dvojsklo zevnitř bez rizika prasknutí skla způsobeného teplotním stresem. Ostatní jsou určeny k instalaci zvenčí budov za účelem lepší retence tepla v letních měsících.

Protisluneční fólie na okna

Tyto fólie mají za úkol minimalizovat průchod tepla do místností a jsou známy jako solární nebo protisluneční fólie. Navzdory běžnému využívání klimatizace v horkých dnech mohou tyto fólie výrazně snížit průnik infračerveného tepla ze slunce až o 90 %.

Termoizolační fólie na okna

Termoizolační fólie mají za úkol snižovat únik tepla během zimních měsíců pomocí své speciální polyesterové struktury. Některé fólie od Infrasol mají tento efekt ještě výraznější než konkurenční produkty.

Bezpečnostní fólie na okna

Bezpečnostní fólie Infrasol patří mezi fólie na okna a stále častěji slouží jako efektivní ochrana proti snadnému vloupání skrz sklo. Klíčovým prvkem těchto fólií je kvalitní, průhledný a odolný laminát, schopný odolat i extrémním nárazům a poskytnout spolehlivou ochranu majetku.

Privátní fólie na okna

Privátní fólie mají za cíl omezit průhlednost skla a zároveň umožnit dostatečné množství viditelného světla, které proniká do místnosti. Velké továrny s prosklenými okny ve svých výrobních nebo skladovacích prostorách využívají matné fólie INFRASOL k omezen