Garážová vrata

Garážová vrata, ploty a vjezdové brány od firmy Urban BVP doporučujeme

Firma Urban BVP vám nabízí garážová vratavjezdové brány, branky, pohony pro brányplotyroletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory nebo parkovací systémy. Všechny své produkty,  garážová vrata nevyjímaje, dodávají včetně následné montáže. Přijedou se podívat, proberou s vámi vaší představu a na základě prostorových dispozic a jejich zkušeností vytvoříte spolu ideální řešení, které vám bude vyhovovat jak z hlediska, funkčnosti a designu, tak i z toho finančního. Lze tuto firmu využít jak pro domácnost, tak i pro rozsáhle firemní zakázky. Všechny produkty jim dodávají léty ověření dodavatelé, s kterými spolupracují několik let.

Garážová vrata - rozdělení

Garážová vrata se dělí na několik typů a každý má své výhody. Společnost Urban BVP vám pomůže vhodný typ garážových vrat pro vaší garáž vybrat.

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata mají svislé - vertikální otevírání. Díky tomu, že jsou tyto garážová vrata rozdělena do několika sekcí, tak se mohou ohnout a krásně vám zajedou pod strop garáže. Jednotlivé části jsou vyplněné polyuretanovou pěnou, zajišťující velkou tepelnou a zvukovou izolaci. Zasunutá vrata jsou vyvažovány tažnými nebo torzními pružinami. Vrata jsou vybavena pojistkou proti přetržení. Výhodou těchto vrat je, že v garáží nezabírají potřebné mísro. Pouze několik centimetru u stropu. Místo před garáží však nebere žádné a ani není potřeba pro otevření či zavření vrat.

Garážová vrata dvoukřídlá

Garážová vrata dvoukřídlá jsou stále klasikou a zřejmě tomu už ani jinak nebude. Na tento typ mnoho lidí nedá dopustit. Jde o technicky nejjednodušší řešení a tím i nejméně finančně zatížené. Garážová vrata dvoukřídlá se obzvláště hodí ke starším garážím, které renovujete a kterým chcete dát novější a modernější vzhled. Jejich nevýhodou je, že před garáží potřebujete volný prostor.

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata vám svým konstrukčním řešením umožní maximální využití prostoru a to bez nutnosti větších stavebních úprav. Rolovací garážová vrata se rovněž otevírají svisle jako ty sekční, ale nezůstanou vám po celém stropě, nýbrž se srolují pouze v přední části stropu. Vyrábí se přímo na míru dle požadavků zákazníka a není problém je nainstalovat do již postavené garáže. Rolovací vrata jsou standardně vybavena elektropohonem s vnějším a vnitřním vypínačem. 

Výklopná garážová vrata

Garážová vrata výklopná mají svislé ovládání. Jedním pohybem vzhůru a dolů vrata otevřete a opět zavřete. Při jejich otevření celá plocha vrat zajede pod strop, čímž šetří místo ve vnějším prostoru garáže. Uvnitř vrata zůstanou těsně pod stropem a nebudou vám tak zabírat místo ani uvnitř garáže. Vrata se otevírají lehce a provoz je bezhlučný.

Garážová vrata s dveřmi

Garážová vrata s dveřmi jsou praktickým řešením, které vám umožní vstup do garáže bez otevření celých vrat. Garážová vrata s dveřmi se otevírají stejně jako výklopná garážová vrata nebo sekční garážová vrata. Aby nedošlo k vysunutí vrat, když jsou dveře otevřené, tak jsou vrata vybaveny speciálním snímačem, který v tomto případě zabrání otevření vrat.

Firma Urban BVP má vlastní personál

Urban BVP má na práci výhradně své zaměstnance. Nenajímá si žádné externí pomocné síly. Díky tomu může zaručit stálou kvalitu a neustále dbát na úroveň proškolení u svých zaměstnanců. Pokud tedy chcete namontovat garážová vrata, vjezdové brány, pohony pro brányplotyroletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory nebo parkovací systémy, tak vám doporučujeme firmu s více jak 20 letou praxi v oboru