Vinylové podlahy

Hledáte podlahu, která bude krásná, příjemná na dotek a nebude moc drahá? Přijďte k nám, do podlahového studia společnosti Podlahy Praha, s.r.o. a my Vám rádi představíme vinylové podlahy. U nás se dozvíte, že je vinyl v podlahářství fenoménem posledních let. Hovoříme zde o odolném a stálobarevném materiálu, který je vhodný i pro pokládku na podlahové teplovodní topení. U nás Vám nabídneme vinylové podlahy v různých typech provedení, dekorů, rozměrů a vhodných zatížení.

Vinylová podlaha je technologicky zvládnutelná na takové úrovni, že je vhodné do všech typů interiérů. Zájemci o tento druh podlahy si mohou v našem podlahovém studiu Komunardů 38 Praha 7 - Holešovice vybrat z nepřeberného množství barevných, kamenných, dřevěných i abstraktních vzorů. Pokud jsou vinylové podlahy namontovány technologicky správně, tak povrch jejich lamel velice realisticky připomíná podlahy z přírodních materiálů.

Vinylové podlahy - video

Vinylové podlahy jsou cenově zajímavé a univerzálně použitelné

Elegantní, praktická a téměř univerzálně použitelná vinylová podlaha je jedním z nejžádanějších typů podlahových krytin současnosti. Je vhodná pro interiéry bytů i pro komerční prostory. Společnost Podlahy Praha s.r.o. se snaží vždy aktuálně reagovat na poptávku klientů v oblasti dodání a montáže podlahových krytin a proto u nás, v podlahovém studiu Komunardů 38 Praha 7 najdete aktuální dekory podlah, mezi nimiž vinylové podlahy zaujímají významné místo.

Vinylové podlahy vždy byly, pořád jsou a nejspíš i nadále budou, nejrozšířenější jako PVC podlahy v rolích. V průběhu posledních let se na našem trhu objevila homogenní i heterogenní varianta vinylové podlahy v rolích i v lamelách, nebo jako vinylová podlaha plovoucí na HDF nosné desce či v celovinylovém provedení plovoucí podlahy.

Vinylová podlaha je vysoce odolná, stačí zvolit jejich správnou zátěž

Vinylové podlahy jsou cenově dostupnější alternativou přírodních masivních i vrstvených dřevěných a kamenných podlah. Jedná se o pochozí krytiny s vysokou odolností, nenáročné na údržbu, ale také příjemné na dotek. Údržba, kterou vyžadují vinylové podlahy, je velmi snadná. Při dodržení vhodného užívání této podlahy můžete počítat s tím, že Vám bude tato sloužit mnoho let.

Vinylové podlahy si své zastánce získávají především díky svým praktickým užitným vlastnostem. Vysoká odolnost i v silně namáhaných interiérech, odolnost proti vlhkosti a příjemný vzhled - to jsou jen jedny z předností těchto podlahovin. Vinylové podlahy jsou praktické, odolné a jsou zpracovány do takové podoby, že si získávají stále více příznivců. Na dotek jsou měkčí a teplejší než kámen, dlažba nebo laminátové podlahy. V porovnání s většinou jiných podlahovin nemají v odolnosti proti vlhkosti konkurenci. V nabídce širokého spektra dekorů jsou vinylové podlahy zcela bezkonkurenční.

Vinylové podlahy  - výhody

 • Cenová dostupnost
 • Odolnost proti vlhkosti
 • Možnost výběru vzoru přírodních materiál, barev a abstraktních dekorů 
 • Široká nabídka rozměrů podlahových dílců
 • Volba možnosti směru pokládky a kombinace lamel - vicé na stránce pokládka vinylových podlah, která je na anšem hlavním webu
 • Vhodné pro instalaci na teplovodní podlahové topení
 • Zdravotní nezávadnost
 • Snadná údržba

Vinylové podlahy - skladba lamel

 • PUR ochranná vrstva
 • Nášlapná vrstva
 • Dekorační vrstva
 • U některých výrobků skelné rouno
 • Podkladní vrstva
 • Spodní vrstva 

Vinylové podlahy – možnosti pokládky

Vinylové podlahy vždy vyžadují montáž celoplošným lepením k suchému, rovnému a pevnému podkladu. Tyto podlahové krytiny jsou pouze několik milimetrů silné, proto je dokonalá příprava jejich podkladu nezbytností. Vhodným podkladem jsou přebroušené samonivelační stěrky, nebo podklad, zhotovený z konstrukčních desek. Spoje a vruty, kotvící desky k podkladu, je nutno přetmelit a přebrousit. Vinylové podlahy musí být vždy montovány k podkladu speciálním lepidlem, určeným přesně pro tyto podlahové krytiny.

Vinylové podlahy

 • jsou ve formátu rolí nebo lamel různých rozměrů
 • jsou cenově zajímavější než podlahy z přírodních materiálů
 • jsou montovány celoplošným lepením k podkladu
 • jsou vhodné pro pokládku na teplovodní podlahové vytápění - pokládka vinylové podlahy
 • jsou opatřeny odolnou povrchovou úpravou PUR
 • jsou dodávány v široké nabídce dekorů dřeva, kamene nebo abstraktních vzorů
 • jsou snadno udržovatelné

Vinylové podlahy, které nabízí Podlahy Praha, s.r.o. drží krok s trendy a zároveň ctí tradice

V nabídce naší společnosti Podlahy Praha, s.r.o. jsou vinylové podlahy v dílcích od několika výrobců.

 • Tradiční, ryze české, vinylové podlahy, jsou u nás nabízeny v obchodní řadě Thermofix, kterou dodáváme v provedení tloušťky lamel 2,0 mm pro bytové použití a 2,5 mm pro komerční prostory.
 • Dalšími variantami jsou vinylové podlahy pro bytové prostory Amtico First, Floor Forever, Vepo, Podium Pro 30 a další. Pro komerční prostory dokážeme nabídnout Amtico Spacia, některé z řad Floor Forever a ECO55.
 • Vinylové podlahy v rolích jsou dalším vhodným provedením, které Vám dokážeme nabídnout. I tento formát dodáváme jako tradiční české i zahraniční výrobky. Většinu z námi nabízených krytin si můžete u nás, v podlahovém studiu Podlahy Praha, s.r.o., prohlédnout na vzorcích.

Společnost Podlahy Praha, s.r.o. se Vám dokáže nabídnout prodej a instalaci většiny typů podlahovin. Vinylové podlahy i jejich plovoucí varianty jsou jen jednou z oblastí naší nabídky. Dodáváme také další podlahoviny, případně řešíme renovace stávajících krytin. Ke všem námi nabízeným podlahám krytinám, i k těm renovovaným, umíme vybrat a dodat vhodné doplňky, kterými jsou soklové a přechodové lišty, schodové hrany, podložky, atd.

Věříme, že pro Vás umíme zrealizovat takovou podlahou, kterou hledáte!

Vinylové podlahy - ostatní nabídka od Podlahy Praha

Vinylové podlahy jsou určitě jednou z nejžádanějších podlahových krytin neli vůbec tou nejžádanější. Na oblibě ale získává i marmoleum, které je vyrobeno pouze z přírodních materiálů. O marmoleu se více informací dočtete zde na webu. Pokud jde však o podlahy do exteriéru, tak zde jasně vládnou dřevěné terasy. Můžeme vám také nabídnout i služby, kde se především specializujeme na broušení parket a kompletní renovace parket. Na téma renovace podlah je pro vás vytvořený i speciální web renovace podlah Praha, kde taktéž naleznete stránky renovace parket Praha a broušení parket Praha. Revitalizovat se dá i zmiňovaná dřevěná terasa