Deratizace štěnic

Deratizace štěnic se odborně nazývá dezinsekce štěnic a jde o úkon, který si klade za cíl vymícení těchto nebezpečných parazitů. Jde o kompletní proce, na který je třeba odborníků. Deratizace štěnic se nedoporučuje provádět na vlastní pěst. Nejen, že to  je neefektivní, ale je to i nebezpečné a riskujete, že si štěnice vytvoří rezistenci na jedy a následné hubení štěnic z řad odborníků bude složitější. Pouze profesionální deratizační firma  má přístup k speciálním přípravkům, které na deratizace štěnic opravdu zabírají. Deratizace štěnic je proces, který trvá zhruba 3 týdny, protože dochází k jednotlivým zásahům v zhruba týdenních intervalech.

Pro více informací nebo pro urgentní deratizace štěnic volejte na číslo 725 749 195.

Čenětická 2131/8
149 00 Praha 4‎

Stejně jako je zde na webu Marmoleum prezentována detailně podlahová krytina marmoleum a to včetně často žádané verze Marmoleum click, která tedy monmentálně není dostupná, tak na webu Deratizace štěnic naleznete rovněž detailní informace o této problematice.

Deratizace štěnic - jak štěnice vypadají?

Štěnice napadají jak člověka tak i domácí mazlíčky. Kousnutí od štěnice vypadá podobně jako to od komára. Na místě štípnutí se vám objeví malý puchýř, který je mirně oteklí a svědí. Však štěnice vás může kousnout vícekrát vedle sebe, a tak pokud máte více štípanců v těsné blízkosti, tak víte, že to jsou štípance od štěnice

Jak vypadají štípance od štěnice? I toto se dočtete na webu, který pro vás připravila speciálně firma Deratizace Praha

Deratizace štěnic - zanechávají po sobě stopy

Dále můžete přítomnost štěnic vystopovat pomocí výkalů, které po sobě zanechávají na matraci a okolí postele. Tyto vákali jsou drobné černé tečky, které naleznete v rozích postele. Někdy můžete dokonce objevit štěnice na tmavých a dobře skrytých místech. V každém případě je pak na místě oslovit odborníky na hubení štěnic. Firma Deratizace Praha, kterou vám zde doporučujeme se dezinsekci a likvidaci škůdců věnuje již 15 let.

Deratizace štěnic - proč vybrat firmu Deratizace Praha?

  • Deratizaci štěnic provádí nejmodernějšími dezinsekčnímy prostředky, které jsou bežné veřejnosti neprodejné
  • Vědí, že štěnice domácí vyžadují rychlí zásah. Do 2 hodin jsou u vás a problém řeší.
  • Mají dobré ceny a garantují 100 % úspěšnost jejich zákroku.
  • Mají za sebou nespočet úspěšně realizovaných deratizací, dezinsekcí a dezinfekcí - reference k dodání.

Deratizace štěnic - proč vyhledat odborníky?

Jak jsme psali v úvodu, tak likvidace štěnic je komplexní záležitost a je třeba  vždy oslovit odborníky, protože není zapotřebí provést deratizace štěnic pouze u vás, ale i v okolních bytech. Respektive je to doporučeno a deratizační firma uváží, zda je to opravdu nutné. Pokud byste se pouštěli do deratizace štěnic na vlastní pěst, tak riskujete, že si štěnice vytvoří rezistenci na vámi použité jedy, které nejsou tak účinné, jako ty používané profesionální firmu, ale štěnice by si mohli vytvořit rezistenci a byla by dezinsekce značně komplikovanější a delší.

Deratizace Praha pro vás navrhne vhodné řešení na míru vaší situaci a poskytne 100% garanci na úspěšnost tohoto zákroku. Pokud deratizace štěnic úspěšná nebude, tak vám bude vráceno 100% peněz.

Deratizace štěnic - může za výskyt štěnic špína?

Mnoho lidí si myslí, že za přítomnost štěnic může špína a špatné hygienické podmínky. Za problém se stydí a bojí se ho hlásit. Je třeba si však uvědomit, že štěnice se špínou nemají co dělat. Prostě si je přivezete z dovolené nebo i  vlaku či autobusu. 

Proč se mohou objevit štěnice?

  • Štěnice si nejčastěji lidé přivezou z dovolené a to i z luxusních hotelů,
  • Štěnice se objevují všude tam, kde je větší koncentrace lidí.
  • Často se přemnoží i v různých skladech a lidé je přinesou domů z práce.
  • V panelácích se k vám štěnice mohou dostat i mezi prostupy kolem trubek ústředního topení