Marmoleum click

Zámková verze - Marmoleum click se již nevyrábí. Zvolte tedy lepenou variantu nebo nás kontaktujte a rádi vám poradíme s alternativou.

Hledáte tu správnou přírodní, odolnou a cenově dostupnou podlahu pro Váš byt či kancelář? Jste astmatik a těžko se Vám vybírá podlaha, která by nezhoršovala Vaše dýchací potíže? Chcete držet krok s moderními trendy a rádi byste měli na podlaze různě barevnou mozaiku? Marmoleum click, přírodní a funkční podlahová krytina s neobyčejnými vlastnostmi od společnosti Podlahy Praha, pro Vás nabízí optimální řešení! Marmoleum click bylo vytvořeno tak, aby splňovalo i ty nejnáročnější požadavky na moderní vzhled a funkční vlastnosti.

Marmoleum click – o jaký materiál se jedná?

Marmoleum click je stoprocentně přírodní plovoucí podlahovina vyráběná v lamelách a ve čtvercích. Její složení je směs lněného oleje, vápence, dřevité moučky, přírodní pryskyřice a pigmentů, která je nalisovaná za vysokého tlaku na jutu. Výsledný měkký materiál se celoplošně lepí na voděodolnou, extrémně hustou dřevovláknitou HDF desku opatřenou z rubu vrstvou korku. Na HDF desce je vyřezaný systém zámkového spoje, díky kterému je pokládka podlahoviny marmoleum click velmi přesná a rychlá.

Díky materiálu marmoleum se tato podlahovina řadí mezi ekologické podlahové krytiny, které přispívají ke zdravému bydlení. Odolnost marmoleum click zajišťuje aplikace speciální povrchové vrstvy Topshield, která zároveň pomáhá udržet i barvu a nedochází tak během času k vyblednutí podlahy.

Marmoleum click má mnoho pozitivních vlastností a díky tomu jeho obliba v současnosti stále stoupá. Vyrábí se v mnoha různobarevných dekorech a nabízí tak velmi široké možnosti kombinací. Podlaha z marmoleum click je teplá a příjemná na dotek, zajišťuje útulnost, na jejím povrchu nedochází k množení bakterií, je antistatická, díky čemuž nepřitahuje prach a tím je vhodná pro alergiky i astmatiky. Je odolná vůči vlhkosti i vodě a lze realizovat i na podlahové topení.

Marmoleum click - pozitiva:

 • plně přírodní materiál, vyráběný technologií šetrnou k přírodě
 • vysoká odolnost proti mechanickému poškození
 • široký výběr dekorů, vzorů a barev
 • rychlá a snadná pokládka
 • tvrdé, ale pružné, lze vybrat v různých stupních tvrdosti
 • působí na dotyk i na pohled přirozeným dojmem
 • potlačuje množení bakterií
 • nepřitahuje prach
 • vhodné pro alergiky a astmatiky
 • výborná hluková i tepelná izolace
 • barevná stálost
 • dlouhá životnost (30 – 50 let)
 • vhodné i pro instalaci na podlahové topení
 • snadná údržba

Marmoleum click – barvy, vzory, dekory

Marmoleum click poskytuje široké možnosti v nespočtu různých barevných kombinací. Mnoho dekorů se inspirovalo přírodou, jiné typy jsou jednobarevné, syté a zářivě barvené, v nabídce však najdete i mramorované dekory či neutrální a jemné odstíny. Každý si může vybrat oblíbené odstíny ve variantě lamel nebo čtverců, či jejich vzájemných kombinací a vytvořit si tak podlahu přesně podle svých představ a vkusu.

Díky dřevité moučce a kvalitním přírodním pigmentům odolným vůči UV záření používaných při výrobě podlahoviny marmoleum click zůstávají barvy jasné a živé po dlouhou dobu.

Marmoleum click – snadná a rychlá pokládka

Pokládka podlahoviny marmoleum click je pro profesionála většinou záležitostí na pár hodin. Záleží ovšem na vlastnostech podkladu, který musí vždy být dobře připraven (suchy a hladký). Většinou se práce obejde i bez hluku a lepidla, a to díky systémům nelepených spojů. Marmoleum click (lamely či čtverce) je opatřeno stejně jako jiné plovoucí podlahy speciálním zářezem, a díky tomu se jednotlivé dílce do sebe jednoduše zakliknou. Odpadá tak nutnost lepení a podlahy z marmolea click lze ihned po pokládce používat. 

Marmoleum click se vyrábí v lamelách o rozměrech 60x30 cm nebo ve čtvercích o rozměrech 30x30 cm, tzn., že ze tří čtverců lze sestavit lamelu. Profesionálové s dlouholetými zkušenostmi ze společnosti Podlahy Praha marmoleum click dokonale znají, umějí využít všechny jeho vlastnosti a lehce si poradí s dokonale provedenou pokládko, dokážou marmoleum click perfektně kombinovat a vytvářet z něj nejrůznější ornamenty, vzory a obrazce.

Pokud budete mít zájem, nabídneme vám prohlídku námi již realizovaných pokládek podlah z marmoleum click, abyste se mohli přesvědčit, jak kvalitní práci naši profesionálové dovedou vytvořit. Více informací na stránce marmoleum pokládka.

Marmoleum click – snadná a rychlá údržba

Běžná údržba podlahy marmoleum click je snadná a rychlá.  Protože povrch této podlahoviny je antistatický, nepřitahuje prach, a proto se zde nebudete setkávat s typickými prachovými chuchvalci, známými u jiných typů hladkých podlahových krytin. Při běžném úklidu stačí zametení či setření nasucho prachovým mopem, nebo v případě skvrn mopem navlhčeným do speciálních přípravků doporučených na marmoleum, které můžete zakoupit v našem podlahovém studiu.

Marmoleum click – jsme tady pro Vás

Společnost Podlahy Praha se zabývá nejen prodejem podlahoviny marmoleum click, ale také mnoha dalších podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let. Nabízíme odborné poradenství, dodávku i pokládku tzv. na „klíč.

Uvažujete o nové podlaze?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Marmoleum click si můžete na vlastní oči prohlédnout v našem podlahovém studiu. Naši proškolení odborníci vám zde ochotně poradí se správným výběrem marmoleum click a vyzkouší různé barevné kombinace, tak aby výsledný barevný efekt byl podle vašich představ.

Společnost Podlahy Praha si váží každého zákazníka, jejím cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.