Vestavěné skříně Praha

Chcete jedinečný úložný prostor, kam byste mohli ve vaší domácnosti či firmě uschovat všechny vaše věci? Vestavěná skříň od společnosti Trunn s.r.o. nejen vyřeší potíže s nedostatkem místa, ale také Váš interiér zútulní a umožní vám estetické a praktické využití celého prostoru?

Nechte si od společnosti Trunn s.r.o. vyrobit vestavěné skříně, které lze instalovat do nevyužitých výklenků a pod různé šikminy, kam běžné skříně nepasují. Oslovte profesionály z firmy TRUNN, kteří za bezkonkurenční cenu navrhnou vestavěné skříně, které vám bude každý závidět.

Vestavěné skříně Praha – nabídka

Společnost v Praze pro své zákazníky nevyrábí jen vestavěné skříně a šatny, ale i další nábytek na míru. Jako truhlářská výroba firma funguje již více než 15 let. Jejich neustále proškolovaní pracovníci jsou ve svém oboru vyhledávání specialisté.

Vestavné skříně jsou dnes již běžnou součástí moderních domácností. S přesností jsou umístěny ve vymezených místech a tím využívají prostor místností mnohem efektivněji než volně stojící skříněJistě se vám bude líbit jejich praktičnost, variabilita provedení, moderní vzhled i možnost přizpůsobit je na míru Vašim potřebám. Díky jejich vestavěným skříním váš interier bude vypadat v první řade prostorněji, ale zároveň i moderně.

Trunn s.r.o. má tým zkušených designérů, kteří vám připraví individuální vizualizaci návrhu vestavěných skříní a ochotně Vám pomohou s výběrem materiálů dle nejnovějších trendů tak, aby vestavěné skříně splnily všechna Vaše přání. Díky vlastním výrobním kapacitám v Čechách jsou schopni zrealizovat výrobu vestavěných skříní velmi rychle. Vše Vám rádi dovezou a provedou odbornou montáž.

Objednejte si vestavěné skříně od společnosti TRUNN ještě dnes! Vždy vám nabídnou férové jednání, rozumné ceny a kvalitně provedenou práci!

Zde na webu Marmoleum je podlahová krytina marmoleum prezentována opravdu detailně a to včetně často žádané verze Marmoleum click. Stejně tak komplexní web a přehled ve svých službách má i truhlářská výroba Trunn.

Vestavěné skříně Praha – přednosti

 • Dokonale využívají prostor
 • Vestavěné skříně poskytují nepřeberné množství i variabilitu úložných ploch
 • Lze využít i k rozdělní místností
 • Mohou dopomoci k optickému zvětšení prostor
 • Esteticky vylepší vzhled interiéru
 • Vestavěné skříně lze vyrobit z mnoha dekorů, přesně podle požadavků zákazníka
 • Vyřeší různé nedokonalosti interiéru (nerovné zdi, zkosené stropy, výklenky nebo různě zakřivené místnosti)

Vestavěné skříně Praha – kde je lze využít

Vestavěné skříně můžete využít ve všech místnostech bytů, domů, kancelářích nebo jiných komerčních prostorech. Lze jimi vhodně vyplnit různé kouty či výklenky, kam jiný nábytek než ten na míru nelze umístit. Výborně se dají použít i jako obývací nebo dělící stěny.

Vestavěné skříně Vám dokáží ve společnosti Trunn vyrobit přesně podle Vašich kritérií. Nabízejí výrobu vestavěných skříní do ložnic, dětských pokojů, podkroví, předsíní, obývacích pokojů, kuchyní, šaten, skladovacích místností, sklepů, garáží, vstupních hal, kanceláří a dalších prostor. Lze je dát i do koupelny? Ano! Jako skříňky pod umyvadla, zakrytí bojlerů či plynoměrů, skříně na ručníky nebo v podobě skříněk s výklopným košem na špinavé prádlo.

Nenajdete místo, kde by vestavěné skříně nemohly být. Lze je umístit ve vaší kanceláři, tak i doma. Společnost vám vyrobí i různé atypické vestavěné skříně tak, aby Vám pomohli co nejlépe využít veškerý prostor. Neváhejte se spojit s odborníky, kteří Vám ochotně poskytnou svoje profesionální znalosti.

Vestavěné skříně Praha – materiál

Při výrobě používají precizně zpracované a vysoce odolné materiály, které jsou snadno udržovatelné. Nejčastěji se používá LTD – lamino, DTD – dýhy, zrcadla, skla lacobel, skla kalená či mléčná. Materiál na vestavěné skříně je možné si vybrat z široké nabídky, záleží jen na Vašem vkusu, požadavcích a finančních možnostech.

Vestavěné skříně Praha – doplňky

Vestavěné skříně vybavují mnoha komponenty a doplňky, které slouží k docílení jejich dokonalé využitelnosti. Mohou to být např. vnitřní police, šatní tyče pevné nebo sklopné, zásuvky s tlumeným zavíráním, výsuvné police, drátěné koše, věšáky na různé doplňky – páskovník, kravatník, vnitřní osvětlení, botníky, speciální držáky na vysavačové hadice atd.

Všechny doplňky se dají libovolně kombinovat, a proto Vám mohou vybavit vestavěné skříně přesně tak, aby se Vám tam všechno pohodlně vešlo.

Vestavěné skříně Praha – proč si vybrat Trunn s.r.o.?

 • ZDARMA zaměření a kompletní návrh vestavěné skříně
 • 15 let na trhu
 • krátké dodací lhůty
 • široký výběr barev, dekorů a provedení 
 • cenová nabídka do tří, nejpozději pěti pracovních dnů
 • více než 1000 realizací = více než 1000 spokojených zákazníků

Truhlářská výroba Praha Vám nabízí také schody a schodiště.