Luxusní koupelny Praha

Minulý rok, to znamená v roce 2017 byla na pražském Žižkově sprovozněna nové koupelnové studio, kde si luxusní koupelny Praha a vše co kolem nich člověk vyžaduje, vybere i ta nejnáročnější veřejnost. Prodejna je zaměřena na nejnovější produkty od společnosti Dornbracht Group. V této prodejně o rozloze 150 m2 jsou prezentovány (koupelnové vanyvodovodní bateriekoupelnové radiátoryobklady do koupelen a sprchové kouty). Všechny tyto produkty jsou od renomovaných firem Dornbracht a Alape.

Pro více informací o luxusních koupelnách volejte na číslo 774 221 009.

UKÁZKOVÁ PRODEJNA LUXUSNÍ KOUPELNY PRAHA
DORINT DG CENTRUM

Prokopova 2856/10
130 00 Praha 3

Koupelny Praha - pro inspiraci doporučujeme tyto stránky

Značka Dornbracht se během několika let dostala ve výrobě prémiových armatur  na pozici mezinárodní jedničky a velkou měrou ovlivnila kulturní hodnotu designu, architektury a technologie luxusních koupelen. Alape se v roce 2001 stalo součástí koncernu Dornbracht a na žebříčku výrobců sanitárního zařízení si vybudovala renomé a uznání. Luxusní baterie od Alape vám v Dorint DG centru na Žižkově osobně představí a ukáží jejich půvab.

Luxusní koupelny Praha - vzorkovna Dorint DG centrum např. nabízí:

Luxusní koupelny - zážitek ze sprchování ve zcela nových dimenzích

Dornbracht vyniká zejména technologickými inovacemi, které na trh přináší. Systém PERFORMING WATER, který firma hojně využívá představuje vodní technologii v koupelně. Především jde o různorodost způsobů, jimiž produkty Dornbracht poskytují lidem vodu do jejich luxusních koupelen - voda ve formě deště, voda jako průzračný, energický příval, voda jako intenzivně pulzující nebo příjemně zahalující proud. To je jen jeden z důvodů proč luxusní sprchové kouty a luxusní vany mají nádech luxusu.

Luxusní koupelny – transforming water

Systém TRANSFORMING WATER dává najevo fakt, že luxusní koupelny dostávají více a více pozornosti. Jednak co do architektury, designu a technologie se týče, tak i do toho, že luxusní koupelny jsou čím dál více vnímany jako místo revitalizace, zastavení a relaxace. Již řadu let Dornbracht řeší téma rituální architektury. Dornbracht zahrnuje získané poznatky a vědění do své práce a tím i do našich luxusních koupelen a lázní.

Luxusní koupelny - Alape

ALAPE je synonymem pro výborně řešené sanitární zboží. Firma byla založena roku 1896 v německém městě Penig německým podnikatelem Adolfem Lamprechtem. Společnost se usídlila v saském Penigu, kde jejím zaměřením byli pouze výrobky určené pro luxusní koupelnu. ALAPE, jako první výrobce na světě, přišla s řadou inovací  jako je například vestavěné umyvadlo, první koupelnová skříňka se zabudovnaným umyvadlem a dalšími. Výroba se nyní orientuje na dřezy, umyvadla a koupelnový nábytek, který v průběhu dlouholeté spolupráce s architekty a designery prošla rozsáhlím vývojem. ALAPE, jako jeden z opravdu kvalitních a originálních výrobců tak měl velký vliv na vývoj luxusních koupelen, jak je známe dnes.

Zde na webu Marmoleum je podlahová krytina marmoleum prezentována opravdu detailně a to včetně často žádané verze Marmoleum click. Na stránce Marmoleum vzorník, ceník, fotogalerie najdete souhrné informace.