Marmoleum vzorník, ceník, fotogalerie

Rozhodli jste se, že dodáte svému interiéru originalitu, design a styl, který bude přesně vystihovat Váš vkus? Pořiďte si marmoleum z nabídky společnosti Podlahy Praha. Díky marmoleu získáte nejen elegantní, ale hlavně velmi praktickou a přírodní podlahovou krytinu. Marmoleum patří v současnosti mezi nejoblíbenější druhy přírodního linolea a díky svým jedinečným vlastnostem také k nejčastěji poptávaným podlahovým krytinám. Společnost Podlahy Praha nabízí marmoleum od předních výrobců této jedinečné přírodní krytiny a díky dlouholetým zkušenostem s tímto typem podlahové krytiny Vám může nabídnout i špičkové profesionální služby při pokládce.

Marmoleum vzorník, ceník, fotogalerie – design, příroda i praktičnost

Marmoleum je vyrobeno z přírodních materiálů - juty, pigmentů, vápence, přírodní pryskyřice, lněného oleje a dřevité či korkové moučky. Tato přírodní krytina je mimořádně odolná a nabízí tu nejekologičtější volbu v segmentu pružných podlahových krytin. Je přirozeně antistatické s antibakteriálními a hygienickými schopnostmi, což ho předurčuje k využití nejen pro alergiky a astmatiky, ale je vhodné i do nemocnic či do jiných zdravotnických zařízení.

Další výhodou marmolea jsou jeho izolační schopnosti a oproti PVC linoleu (PVC podlahy) či laminátové podlaze (laminátové podlahy), má vždy téměř stejnou teplotu jako vzduch v místnosti. Marmoleum navíc disponuje schopností velmi dobře izolovat zvuk. Má vysokou odolnost, kterou zajišťuje speciální povrchová úprava, která zároveň pomáhá udržet i barvu a nedochází tak k jeho blednutí.

Marmoleum je jedinečné nejen díky svým skvělým vlastnostem a univerzálnímu použití, ale také širokou nabídkou barev a dekorů. Pokud poptáváte marmoleum, doporučujeme prohlédnout si na našich stránkách či v našem podlahovém studiu marmoleum vzorník, marmoleum ceník a prohlédnout si marmoleum z fotogalerie.

Marmoleum - vzorník

Marmoleum je nabízeno v pestré škále barev od zářivých, mramorových, sytých, jemných až po neutrální a je možné z něj na podlahách sestavovat různé vzory. Díky obrovskému množství barev a dekorů tak lze upravit design interiéru přesně podle přání a vkusu zákazníka. Pro naše zkušené podlaháře není problém zhotovit podlahu z různě barevných částí marmolea, tak, aby přesně ladila s interiérem.

Všechny barevné odstíny najdete na našich stránkách v části marmoleum vzorník, kde si můžete v pohodlí svého domova celý marmoleum vzorník prohlédnout. Najdete zde nejen marmoleum vzorník, ale také marmoleum ceník i marmoleum fotogalerie a lehce zjistíte nejen, jak bude Vaše budoucí podlaha vypadat, ale také zjistíte její orientační cenu.

Pokud si nejste jisti a máte pochybnosti o tom, zda výběr barev a dekorů zvládnete pouze pomocí počítače, navštivte naše podlahové studio, kde si můžete prohlédnout kompletní marmoleum vzorník na vlastní oči.

Marmoleum – ceník

Víme, že jednou z nejdůležitějších otázek zákazníka je cena realizace podlahy z marmolea a protože konkrétní marmoleum ceník, vzhledem k mnoha možnostem provedení a široké variabilitě použitých materiálů na těchto stránkách nenajdete, doporučujeme využít náš poptávkový formulář.

Univerzální marmoleum ceník Vám sice nemůžeme nabídnout, ale pokud chcete zpracovat předběžnou kalkulaci, zašlete nám specifikaci vaší zakázky. Zdarma pro vás zpracujeme návrh a detailní položkový rozpočet. Kalkulaci cen, které Vám individuálně připravíme, pak při realizaci podlahy také dodržíme!

V sekci marmoleum ceník na našich stránkách najdete pouze aktuální ceny marmolea a doplňků (soklové lišty, přechodové lišty, tmely, lepidla, silikony). Reálná cena zakázky je však vždy individuální a závisí na specifických vlastnostech prováděného díla jako je rozsah zakázky, členitost ploch, stav podkladu, přístupnost a doprava. Při velkých zakázkách je možná smluvní cena.

Marmoleum - fotogalerie

Marmoleum je vyráběno v mnoha barevných odstínech a umožní Vám individuální výběr přesně podle Vašich požadavků. Lze jej vzájemně kombinovat a vytvářet z něj nejrůznější podlahové obrazce, ornamenty, intarzie a vzory. Marmoleum tedy není jen praktickou podlahovou krytinou, ale může se stát také vyjádřením Vaší individuality a originality. Nafotili jsme pro Vás již zrealizované zakázky a umístili je do marmoleum fotogalerie, abyste zde mohli načerpat inspiraci pro svůj interiér.

Naše nabídka obsahuje přes 100 druhů odstínů a dekorů marmolea, ze kterých dokážeme zrealizovat na podlaze v podstatě jakýkoliv obrazec. Pro lepší představivost, co vše lze z marmolea vytvořit, Vám poslouží na našich stránkách marmoleum fotogalerie, která Vás zavede do světa dokonalého designu.

Marmoleum vzorník, ceník, fotogalerie od společnosti Podlahy Praha

Pokud chcete kvalitní podlahu z přírodního materiálu, která se snadno udržuje a má přijatelnou cenu, pak je pro Vás marmoleum tou správnou volbou. Je vyrobeno tak, aby hravě zvládlo provoz v domácnostech, prodejnách, hotelech, nemocnicích, zdravotnických, vzdělávacích či hracích prostorách. Prohlédněte si marmoleum vzorník, marmoleum ceník a marmoleum fotogalerie, kde naleznete všechny informace, které ke správnému výběru marmolea potřebujete znát.

Uvažujete o nové podlaze?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

V našem podlahovém studiu Vám rádi poradíme při výběru vhodného marmolea, poskytneme vám příslušné vzorníky a seznámíme vás i se způsobem údržby vaší nové podlahy, aby vám vydržela dlouhá léta ve výborném stavu. Náš dobře sehraný tým profesionálů vám zrealizuje dodávku i pokládku marmolea tzv. na „klíč“. Zvládne vše rychle a ušetří vám zbytečné starosti.

Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a přání zákazníka je u nás vždy na prvním místě. Nabízíme férové jednání, rozumné ceny a vždy kvalitně provedenou práci! Výsledek naší odborně provedené práce Vás příjemně překvapí!

Marmoleum vzorník, ceník, fotogalerie - video