Marmoleum cena

Moderní a velmi oblíbená ekologická podlahová krytina je u našich zákazníků marmoleum, které má mnoho jedinečných vlastností a jehož cena je současně příznivá. Díky jeho skvělým vlastnostem se marmoleum hojně využívá jak v domácnostech, tak zejména v různých komerčních, zdravotnických či společenských prostorách, kterým dodávají podobu netradičního designu. Hledáte-li praktickou přírodní podlahovou krytinu s dlouhou životností a snadnou údržbou, jehož cena pro Vás bude přijatelná, je pro Vás marmoleum od společnosti Podlahy Praha tím pravým řešením.

Marmoleum cena – ekologická výroba i likvidace

Marmoleum je stoprocentně přírodní linoleum, které se vyrábí speciální technologií, při níž se mísí lněný olej, přírodní pryskyřice, vápenec, dřevitá moučka a přírodní pigmenty. V další etapě výroby marmolea, která je ekologická a šetří životní prostředí, je takto vniklá směs pod vysokým tlakem lisována na jutovou textilii. Likvidace marmolea může probíhat spálením nebo vyhozením na skládku či kompost, kde se bez problémů rozloží a nezatíží tím nijak životní prostředí.

Marmoleum splňuje všechny požadavky na vysokou odolnost a pro zákazníky je zajímavá zejména jeho cena, která je oproti jiným přírodním materiálům používaným na podlahy podlahovým krytinám velmi zajímavá. Marmoleum je synonymem trvanlivosti, vysoké kvality a především nesmírné škály barev, které Vám díky možnosti vzájemné kombinovatelnosti, přinesou možnost vytvářet z něj různé obrazce a získat podlahu, kterou nikdo nemá.  

Marmoleum cena  - vyplatí se sáhnout hlouběji do kapsy

Podlahy marmoleum jsou maximálně univerzální a praktické, díky materiálům použitým na výrobu, jsou považovány za velmi hygienické, doporučované například alergikům či astmatikům. Proto je tato přírodní podlahová krytina často realizována všude tam, kde se shromažďuje více lidí, jako jsou školy, školky, jídelny, kanceláře, ale také do takových míst jako jsou zdravotnická zařízení, kde se využívají zejména bakteriostatické a antialergenní vlastnosti.

Společnost Podlahy Praha nabízí marmoleum v mnoha barevných odstínech a dekorech, a to jak v rolích, tak i ve formě čtverců či lamel. Cena podlahové krytiny marmoleum se může pohybovat v různých cenových relacích, cca od 600 do 1 500 Kč. Záleží vždy pochopitelně na konkrétním výrobci, na barvě i na tom, zda si pořizujete materiál v roli, čtvercích či lamelách, kde je cena vždy o něco vyšší.

Vzhledem k tomu, že podlahu si pořizujete na dlouhé roky a jedná se tedy dlouhodobou investici, neměli byste na ní šetřit. Vždy je nutné najít kompromis mezi kvalitou, potřebnými vlastnostmi a finanční náročností. Odborníci příliš nedoporučují kupovat podezřele levné marmoleum, ale radí sáhnout spíše po jeho dražších a kvalitnějších variantách. Prohlédněte náš marmoleum ceník, jistě najdete takové, které splní všechny Vaše požadavky.

Marmoleum cena – pozitiva, která Vás překvapí

Marmoleum je chytrým a funkčním řešením podlah s mnoha vlastnostmi a parametry, díky kterým poskytuje vysoký výkon za výbornou cenu. Pro úplnost, uvádíme další údaje o přednostech tohoto přírodního linolea:

 • cena za marmoleum je velmi příznivá
 • hygienický povrch, který lze čistit desinfekčními prostředky
 • antistatické a antimikrobiální účinky
 • vysoce atraktivní vzhled
 • stoprocentně přírodní a ekologicky rozložitelný materiál
 • široký výběr dekorů a barevných odstínů, které lze vzájemně kombinovat
 • barevná, tvarová a vzorová stálost
 • vysoká odolnost a trvanlivost
 • nízká kročejová hlučnost
 • měkký došlap
 • pružnost nebo naopak vysoká tvrdost podle využití
 • výborná tepelná a zvuková izolace
 • možnost svařování a tím eliminace spár
 • rychlost pokládky - podlahu pro celou místnost lze položit z jednoho kusu (viz. Marmoleum pokládka)

Marmoleum cena – široký výběr barev, dekorů a vzorů

Marmoleum lze vybírat z opravdu velmi široké nabídky několika výrobních řad a více než 160 barev. Nabízíme celou škálu různých motivů a barev, a to jak mramorované a jemné dekory, tak syté a zářivé plné barvy nebo neutrální odstíny. Záleží jen na Vašem vkusu, požadavcích, stylu interiéru, do kterého se bude marmoleum podlaha realizovat a v neposlední řadě také na Vašich finančních možnostech.

Cena za marmoleum se může lišit právě podle barevnosti či dekoru, prohlédněte si náš marmoleum ceník a porovnejte si, jaká je cena jednotlivých typů. Marmoleum ceník obsahuje nejen aktuální ceny nabízených druhů marmolea, ale také různých doplňků, jako jsou např. soklové lišty, přechodové lišty, tmely, lepidla, silikony atd.

Marmoleum cena – naše nabídka

Společnost Podlahy Praha se prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu zabývá již mnoho let. Rádi Vám pomůžeme marmoleum vybrat, poskytneme vám příslušné vzorníky a seznámíme Vás se způsobem údržby, tak aby vám marmoleum vydrželo dlouhá léta ve výborném stavu. Naši zkušení podlaháři umí s marmoleem výborně pracovat a dokážou Vám z něj vyrobit jedinečnou a originální podlahu, jakou nikdo další nemá.

Pokud chcete vědět, jaká bude cena za marmoleum do Vašeho interiéru, nechte si od nás zpracovat předběžnou kalkulaci. Zašlete nám specifikaci vaší zakázky, zdarma pro vás zpracujeme návrh a detailní položkový rozpočet Vaší nové podlahy. Cena za marmoleum se většinou pohybuje mezi cenou za laminátové a dřevěné podlahy. Vzhledem k jeho vysoké životnosti až 50 let, vychází dlouhodobé náklady na marmoleum až 3x nižší než je tomu u laminátových podlah a až 4x nižší než u podlah dřevěných.

Uvažujete o nové podlaze?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

V naší firmě si vážíme každého zákazníka, naším cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Marmoleum cena - video