Marmoleum ceník

Ještě nedávno bylo linoleum pokládáno za levnou a nevzhlednou podlahovou krytinu používanou zejména při výstavbě paneláků za socialismu. Postupně docházelo k jeho strhávání a firmy hledaly jeho plnohodnotnou náhradu. A nakonec se jí stalo opět linoleum, ovšem díky novým technologiím vyrobené z čistě přírodních látek, nesoucí název marmoleum. Tato speciální podlahová krytina naprosto splňuje všechny požadavky na vysokou odolnost a pro zákazníky je zajímavá zejména její cena, která je oproti jiným podlahovým krytinám velmi příznivá.

Marmoleum ceník – jednota přírody a moderní technologie

Marmoleum je v současnosti jednou z nejprodávanějších univerzálních, velmi odolných a cenově příznivých podlahových krytin. Pro jeho ekologickou výrobu se používají pouze přírodní materiály – lněný olej, vápenec, juta, přírodní pryskyřice, pigmenty a dřevitá či korková moučka. Marmoleum je ekologická podlaha. Podílí se na tom nejen ekologická výroba, ale také to, že marmoleum je biologicky stoprocentně odbouratelné. Pokud ho budete likvidovat, je možné ho bez problémů spálit či hodit na kompost, kde se postupně beze zbytku rozloží.

Díky materiálům použitým na jeho výrobu, je marmoleum považováno za hygienické podlahové krytiny, vhodné a doporučované například alergikům či astmatikům. Proto je tato přírodní podlahová krytina často realizována všude tam, kde se shromažďuje více lidí, jako jsou školy, školky, jídelny, ale i kanceláře a domácnosti. Marmoleum se výborně hodí se nejen do moderních bytů a kanceláří, ale také do takových míst jako jsou zdravotnická zařízení, kde se využívá zejména jeho bakteriostatických a antialergenních vlastností.

Podlahy z marmolea jsou maximálně univerzální a praktické, a díky možnosti libovolně kombinovat barvy a dekory, poskytují téměř nekonečnou variabilitu při tvorbě vzorů. Společnost Podlahy Praha nabízí marmoleum v mnoha barevných odstínech a dekorech, a to jak v rolích, tak i ve formě čtverců či lamel. Najděte si náš marmoleum ceník a vyberte si to pravé pro Váš interiér

Marmoleum ceník - důvody proč si marmoleum pořídit

 1. Nízká cena – v sekci marmoleum ceník si můžete ceny marmolea porovnat s cenami podlah z jiných přírodních materiálů
 2. Čistě přírodní materiál, ekologicky 100% rozložitelný
 3. Antibakteriální, antistatické a antialergické účinky
 4. Široký výběr dekorů a barevných odstínů, které lze vzájemně kombinovat
 5. Barevná, tvarová a vzorová stálost
 6. Měkký došlap a pružnost, anebo naopak vysoká tvrdost
 7. Nízká hlučnost při chůzi
 8. Dlouhá životnost, 30 – 50 let podle intenzity zatěžování
 9. Výborná tepelná a zvuková izolace
 10. Možnost svařování – eliminace spár
 11. Hygieničnost – marmoleum lze omývat vodou i desinfekčními prostředky
 12. Rychlost pokládky - podlahu pro celou místnost lze položit z jednoho kusu

Marmoleum ceník – široká nabídka barev, dekorů a vzorů

Marmoleum si lze vybírat z opravdu velmi široké nabídky, a to jak syté a zářivé barvy, tak i velmi jemné a neutrální odstíny, které lze vzájemně výborně kombinovat. Na své si přijde opravdu každý. Marmoleum je nabízeno v několika výrobních řadách skládajících se z více než 160 barev. Prohlédněte si náš marmoleum ceník, budete překvapeni, jaké možnosti marmoleum nabízí.

Naši zkušení podlaháři umí s marmoleem výborně pracovat a dokážou Vám z něj vyrobit jedinečnou a originální podlahu, jakou nikdo další nemá. Zrealizujeme na podlaze jemnou mozaiku, velké vzory či ornamenty, tak abychom splnili všechna Vaše přání. Stačí nám sdělit Vaše představy a my je obratem převedeme ve skutečnost. Při sestavování podlahy z marmolea vše vždy dopředu pečlivě propočítáme, aby nedocházelo při pokládce ke zbytečným prořezům. 

Marmoleum ceník obsahuje nejen aktuální ceny nabízených druhů marmolea, ale také různých doplňků, jako jsou např. soklové lišty, přechodové lišty, tmely, lepidla, silikony atd.

Marmoleum ceník – způsoby pokládky

Marmoleum se vyrábí v  širokých pásech nebo v podobě plovoucí podlahy, a to buď jako čtverce nebo jako lamely. Aby podlaha z tohoto přírodního materiálu správně fungovala a vydržela v dobrém stavu dlouhé roky, je potřebné pro ni připravit suchý, rovný, čistý a hladký, nejlépe vystěrkovaný povrch. Na něj se může marmoleum ve formě pásu celoplošně přilepit a spoje svařit nebo v případě lamel jednoduše pomocí click systému pospojovat jednotlivé lamely k sobě (marmoleum click). Při pokládce celoplošným lepením a svařováním se dají na podlaze aplikovat zvolené obrazce a ornamenty.  Více na stránce Marmoleum pokládka.

Marmoleum ceník zveřejněný na našich stránkách obsahuje také orientační cenu pokládku, ale ta se může u jednotlivých zakázek velmi lišit. Reálná cena je vždy individuální a závisí na specifických vlastnostech prováděného díla, jako je rozsah zakázky, členitost ploch, stav podkladu, přístupnost a doprava. Při velkých zakázkách je možná také smluvní cena. Pokud chcete zpracovat předběžnou kalkulaci, zašlete nám specifikaci vaší zakázky. Zdarma pro vás zpracujeme návrh a detailní položkový rozpočet.

Pokud budete mít zájem, nabídneme vám prohlídku námi již realizovaných pokládek podlah z marmolea, abyste se mohli přesvědčit, jak kvalitní práci naši profesionálové dovedou vytvořit.

Marmoleum ceník – co Vám můžeme nabídnout

Marmoleum nabízí jedinečnou příležitost vytvořit osobitý interiér Vašeho bytu přesně podle Vašeho vkusu, a proto neváhejte a projděte si marmoleum ceník, ve kterém najdete všechny druhy marmolea, které máme v nabídce. V našem podlahovém studiu vám vyškolení prodejci ochotně marmoleum představí, ukážou vzorky jednotlivých dekorů a nabídnou kompletní služby od dodání zboží až po pokládku. Neváhejte a přijďte si k nám vybrat vaší novou podlahu z marmolea.

Uvažujete o nové podlaze?

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Společnost Podlahy Praha se prodejem podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu zabývá již mnoho let. Rádi Vám nejen poradíme při výběru vhodné podlahy z marmolea a poskytneme vám příslušné vzorníky, ale také Vás seznámíme se způsobem údržby, aby vám marmoleum vydrželo dlouhá léta ve výborném stavu.

V naší firmě si vážíme každého zákazníka, naším cílem je jeho spokojenost, splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Marmoleum ceník - video