Marmoleum click vzorník, ceník

Zámková verze - Marmoleum click se již nevyrábí. Zvolte tedy lepenou variantu nebo nás kontaktujte a rádi vám poradíme s alternativou.

Marmoleum click je téměř univerzální

Ačkoliv si mnoho lidí myslí, že linoleum patří mezi ty podlahové krytiny, které jsou již téměř zapomenuty, rozhodně tomu tak není. V posledních letech se právě přírodní linoleum – marmoleum řadí mezi jedny z nejprodávanějších typů podlah. Marmoleum, se vyrábí v několika typech - v rolích nebo ve formě lamel či čtverců, označovaných jako Marmoleum click.

Marmoleum click je téměř univerzální podlahovou krytinou, která se hodí jak do interiérů moderních bytů a kanceláří, tak také díky vysoké odolnosti a snadné údržbě do různých budov, ve kterých se pohybuje hodně lidí. Společnost Podlahy Praha nabízí marmoleum Click v široké paletě barev, dekorů a provedení. Prohlédněte si na našich stránkách marmoleum click vzorník a marmoleum click ceník a vyberte si takové, které přesně splní všechna vaše očekávání. 

Marmoleum click vzorník, ceník - přírodní plovoucí podlaha

Marmoleum click je čistě přírodní a ekologická plovoucí podlaha ve formě lamel či čtverců. Na její výrobu se používá směs lněného oleje, vápence, dřevité moučky, přírodní pryskyřice a pigmentů. Tato směs se pod vysokým tlakem nalisuje na jutu a výsledný měkký materiál se poté celoplošně přilepí na voděodolnou, extrémně hustou dřevovláknitou HDF desku opatřenou z rubu vrstvou korku. Na lamelách i čtvercích je po všech stranách vyřezaný zámkový spoj, díky kterému je pokládka marmoleum click rychlá, jednoduchá a také velmi přesná.

Marmoleum click má mnoho pozitiv, díky kterým v současnosti stále stoupá jeho obliba. Je však jedinečné nejen díky svým skvělým vlastnostem a univerzálnímu použití, ale také širokou nabídkou barevných odstínů a dekorů. Díky materiálu marmoleum se tato podlahovina řadí mezi ekologické podlahové krytiny, které přispívají ke zdravému bydlení. Marmoleum click je přirozeně antistatické, takže nepřitahuje prach; zabraňuje množení bakterií, je teplé a příjemné na dotek, je vhodná pro alergiky i astmatiky.

Pokud jste se rozhodli pro pořízení podlahoviny marmoleum click, projděte si marmoleum vzorník a marmoleum ceník, kde najdete všechny aktuálně nabízené a dodávané typy. 

Marmoleum click – ceník

Jednou z nejdůležitějších otázek zákazníka při pořizování nové podlahy z podlahoviny Marmoleum click je to, jaké bude její cena. V sekci marmoleum click - ceník si na našich stránkách můžete najít aktuální ceny podlahové krytiny marmoleum click a různých doplňků (soklové lišty, přechodové lišty, tmely, lepidla, silikony).

Reálná cena zakázky celé podlahy z marmoleum click je však vždy individuální a závisí na specifických vlastnostech prováděného díla jako je rozsah zakázky, členitost ploch, stav podkladu, přístupnost a doprava. Pokud budete mít zájem o zpracování předběžné kalkulace, využijte náš poptávkový formulář a zašlete nám specifikaci vaší zakázky. Zdarma pro vás zpracujeme návrh a detailní položkový rozpočet. Kalkulaci cen, kterou Vám individuálně připravíme, pak při realizaci podlahy také dodržíme!

Marmoleum click - vzorník

Marmoleum click poskytuje obrovské možnosti a nespočet různých barevných kombinací. Každý zákazník si může vybrat odstíny ve variantě lamel nebo čtverců, či jejich vzájemných kombinací a vytvořit si tak originální podlahu přesně podle svých představ a designového stylu. Mnoho dekorů se inspirovalo přírodou, jiné typy jsou jednobarevné, syté a zářivě barvené, v nabídce však najdete i mramorované dekory či neutrální a jemné odstíny. Díky dřevité moučce a kvalitním přírodním pigmentům je marmoleum click probarveno v celé své tloušťce. To zajišťuje, že jeho barvy zůstávají jasné a živé po dlouhou dobu.

Všechny barevné odstíny  a dekory najdete na našich stránkách v části marmoleum click vzorník, kde si můžete v pohodlí svého domova celý marmoleum vzorník prohlédnout. Najdete zde nejen marmoleum vzorník, ale také marmoleum ceník i fotogalerii a lehce tak zjistíte nejen, jak bude Vaše budoucí podlaha vypadat, ale také její orientační cenu.

Pokud si nejste jisti a máte pochybnosti o tom, zda výběr barev a dekorů zvládnete pouze pomocí počítače, navštivte naší vzorkovnu, kde si můžete prohlédnout kompletní marmoleum vzorník na vlastní oči.

Marmoleum click - pozitiva:

Marmoleum click vzorník, ceník - společnost Podlahy Praha je tu pro Vás!

Pokud chcete kvalitní podlahu z přírodního materiálu, která se snadno udržuje a má přijatelnou cenu, pak je pro Vás marmoleum click tou správnou volbou. Prohlédněte si marmoleum click - vzorník, marmoleum click - ceník, případně fotogalerii s již realizovanými zakázkami. Naleznete zde všechny informace, které ke správnému výběru podlahoviny marmoleum click potřebujete znát.

V naší podnikové vzorkovně Vám ochotně poradíme při výběru marmolea, poskytneme vám příslušné vzorníky a seznámíme vás i se způsobem údržby vaší nové podlahy, aby vám vydržela dlouhá léta ve výborném stavu. Náš dobře sehraný tým podlahářů zrealizuje dodávku i pokládku podlahoviny marmoleum click tzv. na „klíč“, vše zvládne rychle a ušetří vám zbytečné starosti.

Nabízíme férové jednání, rozumné ceny a vždy kvalitně provedenou práci! Výsledek naší odborně provedené práce Vás příjemně překvapí!