Marmoleum Fresco

Marmoleum Fresco dodá Vaší podlaze zvláštní dekorativní prvek

Marmoleum Fresco je moderní, vysoce odolná podlahová krytina, vyrobená pouze z přírodních surovin. Jedná se vlastně o přírodní linoleum, které je v kategorii pružných podlahovin nejekologičtější podlahovinou. Marmoleum Fresco je opatřeno dvouvrstvou povrchovou úpravu Topshield vytvrzenou UV zářením, umožňující vynikající funkčnost a vysokou odolnost po celou dobu životnosti.

Kolekce marmoleum Fresco nabízí široký výběr barev a mramorovaných vzorů s příjemným, sofistikovaným a moderním vzhledem. Stereotyp tradičního béžového a šedého mramorování linolea je minulostí. Devatenáct barev řady Fresco je založených na konceptu tón v tónu a dokáže v interiéru vytvořit příjemnou a prostou atmosféru. Společnost Podlahy Praha Vám díky kolekci marmoleum Fresco nabízí komplexní řešení pro každý interiér.

Marmoleum Fresco – spojení designu a přírody pro Váš interiér

Marmoleum Fresco je vhodnou přírodní podlahovou krytinou pro každou budovu a každý  prostor. Základní surovinou pro výrobu této podlahoviny tvoří lněný olej, který je získáván ze semen lnu setého. Smícháním s pryskyřicí, dřevitou moučkou, vápencem a přírodními pigmenty vzniká směs, která je pod vysokým tlakem lisována na jutovou textilii. Jejich spojení utváří ekologický a recyklovatelný celek, jemuž společnost Forbo dodala zcela originální a moderní podobu.

Mramorovaná kolekce marmoleum Fresco je vyrobena v pestré škále barev. Jemná mramorovaná struktura příjemných barev inspirovaná starověkými freskami připomíná starodávné nástěnné malby. Řada marmoleum Fresco má paletu 19 barev tón v tónu, z nichž každá vytváří teplou, přátelskou a domáckou atmosféru. Kolekce marmolea Fresco je vytvořena tak, že jednotlivé barvy lze velice snadno kombinovat a výborně se hodí k ostatním kolekcím, např. marmoleum Home nebo marmoleum Real.

Marmoleum Fresco má mnoho jedinečných vlastností

Marmoleum Fresco je přírodní produkt, jehož jedinečné vlastnosti, dlouhá trvanlivost, vysoká mechanická i chemická odolnost, snadná údržba a jemný mramorový vzhled dokáže příjemně překvapit i velmi náročného zákazníka. Podlaha z tohoto přírodního materiál je teplá a příjemná na dotek, na jejím povrchu nedochází k množení bakterií, je antistatická, díky čemuž nepřitahuje prach a tím je vhodná pro alergiky i astmatiky. Je odolná vůči vlhkosti i vodě a lze realizovat i na podlahové topení.

Z hlediska tepelné pohody drží Marmoleum Fresco dobře teplo a izoluje tak studené podlahy. Svou schopností tepelné a barevné stálosti zajišťuje Marmoleum podlaha pocit bezpečného a útulného domova. Je vyráběno v rolích šíře 2 m, tloušťka materiálu je 2 – 2,5 mm. Díky metodě svařování téměř neviditelnými spoji z něj lze vytvářet na podlahách různé vzory a ornamenty. Kvalitní přírodní pigmenty probarvují marmoleum Fresco v celé struktuře a poskytují mu dlouhodobou barevnou stálost, takže Vaše podlaha bude vypadat stále úžasně.

Marmoleum Fresco – podlaha budoucnosti

V čem spočívají výhody Marmoleum Fresco a proč se rozšířilo do povědomí mnoha lidí? Na tyto otázky vám zde přinášíme odpovědi:

 • 100% přírodní a plně recyklovatelný materiál, vyráběný technologií šetrnou k přírodě
 • vyráběno v rolích umožňujících snadnou a rychlou pokládku
 • široká škála jemně mramorovaných dekorů
 • pružné, ale tvrdé
 • vysoká odolnost proti mechanickému i chemickému poškození
 • potlačuje množení bakterií
 • antistatické
 • vhodné pro alergiky a astmatiky
 • působí na dotyk i na pohled přirozeným dojmem
 • výborná hluková i tepelná izolace
 • dlouhodobá barevná stálost
 • snadná údržba
 • životnost dlouhá 30 – 50 let
 • vhodné i pro instalaci na podlahové topení
 • odolné proti ohni, vodě a cigaretám

Marmoleum Fresco – harmonie jemných barev

Dekory kolekce marmoleum Fresco se skládají ze dvou vzájemně harmonických tónů barev, které vytvářejí příjemnou strukturu podlahy. Jednoduchý a přitom velmi působivý design. Půltóny odstínů marmoleum Fresco přesně odpovídají materiálům a čistým liniím užívaným v moderní architektuře.

Marmoleum Fresco od společnosti Podlahy Praha s.r.o.

Společnost Podlahy Praha se zabývá prodejem různých druhů podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již mnoho let. Nabízíme odborné poradenství, dodávku i pokládku podlahoviny marmoleum Fresco tzv. na „klíč“ – u nás Vám vše zrealizuje náš dobře sehraný tým. S našimi pracovníky vše proběhne rychle a vy budete ušetřeni zbytečných starostí.

Marmoleum Fresco si můžete na vlastní oči prohlédnout v naší vzorkové prodejně, na každý dekor si zde můžete sáhnout a naši profesionálové vám zde ochotně poradí se správným výběrem a vyzkouší různé barevné kombinace marmolea, tak aby výsledný barevný efekt byl podle vašich představ. Vážíme si každého zákazníka, naším cílem je splnění jeho požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.