Marmoleum Real

Marmoleum Real - nadčasové, vždy krásné a praktické

Hledáte-li na svojí podlahu výhradně přírodní materiál, který je zároveň trvanlivou, vkusnou a především všestranně použitelnou podlahovou krytinou, v široké kolekci barevných odstínů, zaměřte svoji pozornost na Marmoleum Real. Tato moderní klasika reprezentuje to nejlepší z mramorovaných efektů jak v přírodních a neutrálních odstínech, tak i v jasných, bohatých a svěžích barvách.

Real je nejširší řadou v kolekci Marmoleum. Je vyráběno v rolích o celkové tloušťce 2mm a 2,5mm. Kolekce tohoto přírodního linolea je smíchána z 3 - 5 barev a najdete v ní 60 různě barevných odstínů. Společnost Podlahy Praha nabízí kolekci podlahové krytiny z přírodních surovin Marmoleum Real pro využití do interiérů domácností, tak zejména pro oblast komerčního využití, jako jsou např. nemocnice, firemní či školní prostory, administrativní nebo nákupní centra. 

Marmoleum Real je čistě přírodní podlahová krytina

Marmoleum Real má 100% přírodní složení. Směs lněného oleje, pryskyřice, vápence, dřevité moučky a přírodních pigmentů je za vysokého tlaku lisována na jutovou textilii. Tímto speciálním procesem, šetrným k životnímu prostředí, vzniká plně přírodní podlahová krytina, která nenarušuje křehkou ekologickou rovnováhu. Marmoleum Real je svou vysokou životností, výbornými užitnými vlastnostmi a zejména finanční dostupností schopno výborně konkurovat jiným přírodním podlahám.

Čistě přírodní složení propůjčuje této podlahové krytině jedinečné charakteristické vlastnosti, pro které je stále více vyhledáváno. Marmoleum Real nejen zastavuje množení bakterií a roztočů, a má antistatické vlastnosti, díky čemuž nepřitahuje prach a je tedy schopné vytvářet mimořádně příznivé bytové prostředí pro osoby trpícími alergiemi a astmatem, ale je hlavně vysoce odolné a snadno udržovatelné.

Marmoleum Real má mnoho výhod, které Vás přesvědčí

V posledních letech stále více lidí dává přednost hladké podlahové krytině, jakou je Marmoleum Real. A je to zejména pro výhody, které poskytuje:

 • vysoká trvanlivost a životnost dlouhá 30 – 50 let
 • paleta 60 barevných odstínů umožňujících neomezené kombinace a tvorby podlahových obrazců
 • 100 % přírodní a recyklovatelný materiál, vyráběný technologií šetrnou k přírodě
 • je přirozeně bakteriostatické a antistatické
 • vhodné pro alergiky a astmatiky
 • má vysokou odolnost proti mechanickému poškození
 • je pružné, ale tvrdé. Lze vybrat v různých stupních tvrdosti.
 • vyráběno v rolích umožňujících rychlou pokládku
 • možnost opravitelnosti drobných poškození - dokonalá ochrana povrchu vrstvou Topshield
 • výborná hluková i tepelná izolace
 • jednoduchá a snadná údržba
 • rychlá pokládka (marmoleum pokládka)
 • působí na dotyk i na pohled přirozeným dojmem
 • je možné instalovat i na podlahové topení
 • odolává ohni - samo se nevznítí, v případě požáru nepřispívá k šíření ohně

Marmoleum Real – zralost barvy

Podlaha z přírodního linolea  Marmoleum Real postupem času dozrává. Požadovaný poměr tvrdosti a pružnosti dosahuje přírodní linoleum v sušicí komoře. Při sušení v komoře vzniká na povrchu mírný »žlutý odstín« – takzvaný film ze sušicí komory. Po pokládce podlahy Marmoleum Real tento film zaniká a působením slunečních paprsků získává podlaha svoji jedinečnou zralou barvu.

Trvanlivost a jasnost Marmoleum Real barev zajišťuje účinná povrchová ochrana Topshield, která jej chrání před UV zářením a tím zajišťuje nejen dlouhodobý perfektní vzhled, ale také usnadňuje údržbu. Díky této povrchové vrstvě jsou podlahy z přírodního linolea také obzvlášť odolné. Výborně tak odolávají kolečkům židlí, nohám nemocničních postelí nebo podpatkům.

Marmoleum Real - výběr z vyvážené kolekce barev

Dekory kolekce Marmoleum Real Vás nadchnou svou rozmanitostí a barevností. Vybrat ten správný vzor si můžete ze široké palety dekorů v mnoha pestrý tónech. Marmoleum Real je dodáváno v 60 barevných, vzájemně kombinovatelných odstínech. Díky takto široké kolekci poskytuje obrovské možnosti různě barevných variací.

Z jednotlivých barevných odstínů lze vytvářet různé obrazce, a tak interiéru dodat jedinečný a originální vzhled. Zkušení podlaháři ze společnosti Podlahy Praha Vám poskládají například obrázek pohádkové postavičky na podlaze dětského pokoje nebo firemní logo v recepci. Stačí nám říct, a díky Marmoleum Real získáte podlahu, jakou nikdo jiný nemá.

Pořiďte si  Marmoleum Real u společnosti Podlahy Praha s.r.o.

Marmoleum Real, nabízené společností Podlahy Praha, si můžete prohlédnout na našich stránkách v sekci marmoleum vzorník nebo se přijít podívat do našeho podlahového studia, kde uvidíte Marmoleum real na vlastí oči. Zde na Vás čekají naši zkušení pracovníci, kteří rádi odpoví na všechny vaše dotazy, pomohou Vám se  správným výběrem podlahoviny Marmoleum Real a vyzkouší s vámi různé barevné kombinace, tak aby výsledný barevný efekt na podlaze byl přesně podle vašich představ.

Společnost Podlahy Praha se zabývá prodejem mnoha podlahových krytin, pokládkou, kompletním servisem a technologiemi souvisejícími s podlahovinami všeho druhu již dlouhou řadu let. Naším cílem je vyjít co nejvíce vstříc požadavkům našich zákazníků. Každému zákazníkovi se vždy věnujeme na individuálně. Nabízíme odborné poradenství, dodávku i pokládku podlahovin tzv. na „klíč. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Věříme, že Vás si u nás vyberete podlahovou krytinu Marmoleum Real přesně vašich představ!