Marmoleum vzorkovna Praha

Marmoleum vzorkovna Praha – nabídka přírodního linolea v rolích, čtvercích i lamelách

Marmoleum je typ podlahy vyrobené z čistě přírodních materiálů, jenž lze výborně použít jak do všech interiérů domácností, tak pro svoji vysokou odolnost, trvanlivost a další jedinečné vlastnosti i do různých komerčních prostor, kde se denně pohybuje mnoho lidí, například do škol, zdravotnických zařízení nebo sportovních hal apod. Vzorkovna společnosti Podlahy Praha nabízí marmoleum v širokém spektru typů, dodávaných předními evropskými výrobci této stále vyhledávanější přírodní podlahy. Najdete u nás marmoleum v rolích šíře 2 a 2,5 m i čtverce či lamely ve formě click (marmoleum click), určené pro plovoucí podlahy.

Marmoleum podlaha poskytuje nejen neobyčejné funkční vlastnosti, ale také pestrý výběr vzájemně kombinovatelných barevných odstínů a dekorů. Dokáže tak splnit náročné požadavky zákazníků, na moderní trendy v bydlení. Pokud hledáte marmoleum - ekologický typ podlahy, s vysokou kvalitou a příznivou cenou, přijďte do naší vzorkovny Praha, kde se vám budou věnovat naši vyškolení zaměstnanci.

Marmoleum s neobyčejnými vlastnostmi nabízí naše vzorkovna Praha

V poslední době stále více lidí preferuje ve svých interiérech cenově dostupnou hladkou přírodní podlahovou krytinu, kterou je marmoleum.  To ví i společnost podlahy Praha a proto Vám i naše vzorkovna Praha nabídne marmoleum, jehož neobyčejné vlastnosti Vás nadchnou.

Přírodní plovoucí podlaha Marmoleum, kterou nabízí vzorkovna Praha společnosti Podlahy Praha je velmi praktická volba v mnoha ohledech, přečtěte si proč: 

  • TRVANLIVOST - marmoleum vydrží si zachová svůj vzhled i v nejtěžších provozních podmínkách po mnoho let. Životnost 30  - 50, dokonce i více let není výjimkou. 
  • DEKORATIVNOST- marmoleum se vyrábí v široké škále vzájemně kombinovatelných barevných odstínů a dekorů, z nichž lze snadno navrhnout a vytvářet individuální motivy, vzory a ornamenty. Technologie sváření a řezání vodním paprskem umožňuje realizovat i velmi složité návrhy, např. firemní loga.
  • PŘÍRODNÍ SUROVINY – marmoleum je vyrobeno pouze z přírodních surovin, nezatěžuje životní prostředí, je 100 % biologicky rozložitelné.
  • ANTISTATICKÝ MATERIÁL - marmoleum má neměnné antistatické parametry, a proto brání vytváření statického náboje. Kromě toho vykazuje Marmoleum velmi příznivé hodnoty elektrického odporu. 
  • HYGIENA – marmoleum nepřitahuje  prach, a proto je vhodné pro osoby s dýchacími potížemi a různými alergiemi. Marmoleum také potlačuje tvorbu některých  mikroorganizmů, např. Staphylococcus Aureus, čehož se často využívá v nemocničních či školských zařízení.
  • VYSOKÉ ZATÍŽENÍ - svojí pevností dokáže odolat vysokému bodovému zatížení od těžkých vozíků, nemocničních lůžek, nábytku atd. To vše v souladu s mezinárodními normami.
  • ODOLNOST PROTI OHNI – marmoleum se samo se nevznítí, v případě požáru nepřispívá k šíření ohně. 

Marmoleum vzorkovna Praha – z čeho se přírodní linoleum vyrábí

Marmoleum, které nabízí naše vzorkovna Praha, lze směle označovat jako ekologickou podlahovou krytinu. Všechny suroviny, ze kterých se tato přírodní podlahová krytina vyrábí, jsou obnovitelné i beze zbytku odbouratelné.

Jedná se tyto složky:

Marmoleum - lněný olej

Získává se extrakcí ze zrn lnu a je základní surovinou při výrobě podlahoviny marmoleum.

Marmoleum - borovicová pryskyřice

Získává se z borovic se speciální metodou, neškodící jejich růstu. Funguje v marmoleu jako pojidlo a spolu se lněným olejem mu zaručuje jeho odolnost a flexibilitu.

Marmoleum - dřevitá moučka

Dřevo, ze kterého se dřevitá moučka získává, pochází z evropských lesů, které jsou regulovány a každý vytěžený strom musí nahrazen novou výsadbou. Při výrobě marmolea se používá pro schopnost vázat na sebe přírodní pigmenty a díky tomu je marmoleum dlouhodobě barevně stálé.

Marmoleum - vápenec

Vyskytuje se prakticky na celém světě v téměř nevyčerpatelných množstvích. Marmoleu  dodává dlouhodobou vysokou odolnos         

Marmoleum - přírodní pigmenty

Jedná se o ekologicky šetrné pigmenty, díky kterým marmoleum získává výrazné a živé barvy. Pigmenty neobsahují kadmium ani olovo a nejsou tedy škodlivé životnímu prostředí.

Marmoleum - juta

Je upředena z vláken rostliny juty z Indie a Bangladéše, kde se jí nacházejí velké obnovitelné zásoby. Používá se jako podklad pro nanesení směsi ostatních materiálů.

Marmoleum ve fascinující škále barev a dekorů nabízí naše vzorkovna Praha

Marmoleum, moderní přírodní linoleum nové generace, představuje fascinující svět více než 160 různých barev a dekorů. Kompletní vzorník podlahoviny marmoleum nabízí naše vzorkovna Praha! Zde si můžete marmoleum prohlédnout na vlastní oči nebo si na něj dokonce sáhnout, ochotně Vám zde poradíme s výběrem a předvedeme různé barevné kombinace, tak aby výsledný barevný efekt na podlaze byl přesně podle vašich představ.

Podlahy marmoleum, které vzorkovna Praha nabízí, je možné vzájemně výborně kombinovat a vytvářet z něj barevné originální a individuální vzory, obrazce nebo variace. Svou tvárností tak může podlaha z marmolea dodat vašemu interiéru punc originality a jedinečnosti. Zkušení a zruční podlaháři ze společnosti Podlahy Praha dokážou s marmoleem výborně pracovat a vytvoří Vám z něj jedinečnou podlahu, přesně podle Vaší fantazie. Využijete naší nabídky a nechte si od nás vytvořit  podlahu, jakou nikdo jiný nemá!

Přípravky pro údržbu podlahoviny marmoleum má naše vzorkovna Praha 

Naše vzorkovna Praha Vám nabídne nejen široký výběr různých podlahovin – marmoleum, podlaho masivní dřevěné podlahy, laminátové plovoucí podlahy, PVC podlahy, koberce, korkové podlahy atd., ale také prostředky pro údržbu a ochranu vaší podlahy. Náš vyškolený personál, Vám zde ochotně poradí jak udržovat marmoleum podlahu a jaký správný ochranný přípravek na podlahu zvolit, tak aby zůstala krásná a funkční dlouhé roky.